37.Hafta Gebelik

37.Hafta Gebelik

37. Hafta Gebelik

Gebelikte 37. Hafta; Size rahat bir nefes alma molası bu hafta. Doğum çantanız mutlaka hazır olmalı ve sizler bebeğinizle ilgili tüm hazırlıkları yaparak hazır ol da bekliyor olmalısınız. Bol bol enerji depolayıcı besinlerden tüketmeniz sizin için şart.

Gebelikte 37. Hafta da annedeki değişimler; Artık harika güne geri sayım başladı sayılır. Bebeğiniz için tedbirli ve hazırlıklı olmalısınız. Her şeyi, her detayı düşünmelisiniz ve ince ayrıntılara kadar hazırlıkları tamamlamalısınız. Dışarıdan kim ne derse desin sıkıntıya sokmayın kendinizi. İşte çok kötü olmuşsun ya da şöyle böyle olur gibi olumsuz eleştirilere kulağınızı tıkayınız. Unutmayın her insanın bedeni, vücut dengesi farklıdır. Herkesin kendine özgü bir bedeni vardır. Siz her şeyi olumlu düşünün ki bebeğiniz ve sizin için de her şey güzel sonuçlansın. Ne kadar olumlu, pozitif olursanız o kadar rahat olacaktır bebeğiniz de. Kendinizi de onu strese sokmanızın bir anlamı yok. Dinlenin ve kendinizi hazır ve mutlu hissedin.

Gebelikte 37. Haftada bebekteki değişimler; Artık sorunsuz bir doğuma hazırsınız. Bebeğiniz kollarınıza gelmeye hazır, çok az bir süre sonra kavuşacaksınız. Bebeğiniz artık darlıktan bunalmış olmalı artık sadece tekmelerle size tepki verebiliyor. Yeri daraldı. Bebeğinizin gelişimi tamamlandığı için kilo alımınız yavaşlamış olabilir, bebeğinizin boyu artık uzamayabilir bunlar sorun belirtileri değildir. Artık bebeğiniz dünyaya gelmeye hazırdır. Sadece zarın incelerek açılacağı günü beklemektedir. Tıbkı sizin onu beklediğiniz gibi.

1.hafta gebelik2.hafta-gebelik3.hafta-gebelik4.hafta-gebelik5.hafta-gebelik6.hafta-gebelik7.hafta-gebelik8.hafta-gebelik9.hafta-gebelik10.hafta-gebelik11.hafta-gebelik12.hafta-gebelik13.hafta-gebelik14.hafta-gebelik15.hafta-gebelik16.hafta-gebelik17.hafta-gebelik18.hafta-gebelik19.hafta-gebelik20.hafta-gebelik21.hafta-gebelik22.hafta-gebelik23.hafta-gebelik24.hafta-gebelik25.hafta-gebelik26.hafta-gebelik27.hafta-gebelik28.hafta-gebelik29.hafta-gebelik30.hafta-gebelik31.hafta-gebelik32.hafta-gebelik33.hafta-gebelik34.hafta-gebelik35.hafta-gebelik36.hafta-gebelik37.hafta-gebelik38.hafta-gebelik39.hafta-gebelik40.hafta-gebelik41.hafta-gebelik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar