41.Hafta Gebelik

41.Hafta Gebelik

41.hafta-gebelik41. Hafta Gebelik

Gebelikte 41. Hafta; Artık bebeğinize kavuşma vaktiniz geldi. Bu hafta içerisinde bebeğiniz Dünyaya gelecektir. Bu normal doğumla olmasa bile sezaryanla mümkün olabilecektir.

Gebelikte 41. Haftada annedeki değişimler; Artık doğuma bebeğinizde sizde tamamen hazırsınız. Bu hafta sancılarınız sıklaştı ve gerçek ve yalancı sancıyı ayırt edemeyebilirsiniz. Aman dikkat. Suyunuz gelebilir her an doğumunuz başlayabilir. Böyle durumlarda derhal ambulans çağırmalısınız. Bu hafta tüm hazırlıklar tamamlandı ve olası doğum anına karşı hazır vaziyettesiniz. Korku ve endişelerinizden arınmalısınız bu doğumunuzu etkileyebilir. Kendinizi kendi yöntemlerinizle rahatlatmaya çalışın. Bebeğinize kavuştuğunuz anı düşünün ve ona mutlu bir şekilde sakin bir şekilde kavuşun. Korkularınızı yenin ki bebeğinizde sizinle huzurlu bir şekilde kavuşsun. Doğum günü ve saati size sürpriz olabilir.

Gebelikte 41. Haftada bebekteki değişimler; Bebeğiniz sizinle buluşmaya hazır. Artık sizin dünyanıza merhaba diyebilir. Bebeğiniz haznede beklemede kalacaktır doğum anına kadar. Bebeğinize stresinizi ve korkunuzu yansıtmamalısınız. Bebeğiniz siz ne kadar rahat olursanız o kadar rahat size gelecektir. Kendinizi mutlu, pozitif ve olumlu kodlayın. 9 ay boyunca çektiğiniz sıkıntıların ve sancıların meyvesini alma vakti geldi. Beklediğinize ve çektiklerinize değecek her şey bir anda silinip geçecek. Artık miniğinize kavuşuyorsunuz. Her ikiniz içinde hayırlı olsun yeni hayatınız.

1.hafta gebelik2.hafta-gebelik3.hafta-gebelik4.hafta-gebelik5.hafta-gebelik6.hafta-gebelik7.hafta-gebelik8.hafta-gebelik9.hafta-gebelik10.hafta-gebelik11.hafta-gebelik12.hafta-gebelik13.hafta-gebelik14.hafta-gebelik15.hafta-gebelik16.hafta-gebelik17.hafta-gebelik18.hafta-gebelik19.hafta-gebelik20.hafta-gebelik21.hafta-gebelik22.hafta-gebelik23.hafta-gebelik24.hafta-gebelik25.hafta-gebelik26.hafta-gebelik27.hafta-gebelik28.hafta-gebelik29.hafta-gebelik30.hafta-gebelik31.hafta-gebelik32.hafta-gebelik33.hafta-gebelik34.hafta-gebelik35.hafta-gebelik36.hafta-gebelik37.hafta-gebelik38.hafta-gebelik39.hafta-gebelik40.hafta-gebelik41.hafta-gebelik

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Önceki Yazı
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar