Adaçayı İle Menopozun Etkilerini Azaltarak Zayıflayın

Adaçayı İle Menopozun Etkilerini Azaltarak Zayıflayın

ZAYIFLAMAK İÇİN ADAÇAYI ŞURUBU KULLANIN

ADAÇAYI köken olarak Latinceden gelip iyileştirmek ya da korumak anlamını taşımaktadır. Kadınlarla ilgili bir geleneğe sahiptir. Nedeni ise menopozun etkilerini azaltır, adet düzensizliğine karşı etkisi bulunmaktadır. Aynı zamanda karın kaslarını düzelterek zayıflamaya karşı da etkilidir.

ADAÇAYI ŞURUBU NASIL YAPILIR

Adaçayı şurubunu elde etmemiz için adaçayının yapraklarını aktardan temin ederek elde etmemiz mümkündür. Ve limon olmazsa olmazlarından birisidir. şurubun kullanılışı ise 4 gün üst üste olmak kaydı ile ayda 2 defa ada şurubu tüketilir. Adaçayı şurubu günde 3 defa kullanılarak kahvaltıdan ve 2 ana öğün öncesinde içilir. Şurubu her kullanmaya taze tüketilmesi gerekir.

Adaçayı şurubu tarifi: 1 bardak suyu bir cezve yardımıyla kaynatın . Altı adet adaçayı yaprağını kaynamış suyun içerisine ekleyin. Bu karışım 3 dakika kaynadıktan sonra ocağın altını kapatın. bir bardağa boşaltarak soğumaya bırakın. Ardından yarım limon suyunu da ekledikten sonra iyice bir kaşık yardımıyla karıştırın. Bu işlem de bittikten sonra 2 yemek kaşığı kadar bal ekleyip sabah uyandıktan sonra bu 1 bardak karışımı tüketin. Tekrar bu adaçayı karışımını her öğün ana yemeklerinden önce taze olarak hazırlayıp tüketin. Unutulmamalıdır ki bu karışım ayda 2 defa 4 gün üst üste tüketilir. Bu karışımı uyguladıktan sonra zayıfladığınız farkına siz varacaksınız. Karnınız düz bir şekilde etiniz gayet sıkılaşmış olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar