Alfamino Diyet Mama

Alfamino Diyet Mama

Alfamino Doğumdan İtibaren Özel Tıbbi Amaçlı Diyet Gıda Maması

Ağır inek sütü alerjisi ve/veya çoklu gıda alerjisi olan bebeklerin diyet yönetimi için

İçindekiler
Glukoz şurubu, bitkisel yağlar (ayçiçeği, kanola, esterlenmiş palm), amino asitler (L-arginin-L-aspartat, L-lizin asetat, L-lösin, L-prolin, L-glutamin, L-valin, glisin, L-izolösin, L-treonin, L-serin, L-fenilalanin, L-tirozin, L-histidin, L-alanin, L-sistin, L-triptofan, magnezyum L-aspartat, L-metionin), orta zincirli trigliseritler, patates nişastası, mineraller (kalsiyum gliserofosfat, potasyum klorür, kalsiyum sitrat, sodyum sitrat, potasyum sitrat, sodyum fosfat, magnezyum oksit, demir sülfat, çinko sülfat, bakır sülfat, potasyum iyodür, manganez sülfat, sodyum selenat), emülgatör (E472c), Crypthecodinium cohii yağı, Mortierella alpina yağı, vitaminler (C, E, niasin, pantotenik asit, B2, A, B1, B6, K, folik asit, D, B12, biotin), kolin bitartarat, asitlik düzenleyici (E330), taurin,miyo-inositol, L-karnitin.

Gluten içermez. Laktoz içermez. Koruyucu atmosfer altında paketlenmiştir.

Hazırlama oranlarını değiştirmeyiniz. Yalnızca kutu içinde verilen ölçü kaşığını kullanınız. Önerilen miktarlardan daha fazla ya da daha az mama kullanımı dehidratasyona ya da bebeğinizin yeterli besin öğelerini alamamasına sebep olabilir.
Doktorunuza sormadan bebeğinizin beslenme düzenine başka besinler eklemeyiniz.

Her seferde yalnızca bir biberon mama hazırlayınız. Mamayı hazırladıktan hemen sonra bebeğinize yediriniz ve talimatları tam olarak uygulayınız. Biberonda kalan mamayı saklamayınız, atınız. Bebeğinizi beslerken mutlaka kucağınıza alınız. Bebeğinizi gözetimsiz bırakmak boğulmasına sebep olabilir. Kutunun altında belirtilen son kullanma tarihinden (EXP) önce kullanınız. (gg.AA.yyyy) Serin, kuru bir yerde saklayınız ve açtıktan sonra 3 hafta içinde kullanınız.

Hazırlanışı
Mamayı hazırlamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayınız.
Biberonu, emziği ve biberon kapağını yıkayınız.
En az 5 dakika kaynatınız. Kullanana kadar üstü kapalı şekilde bırakınız.
İçme suyunu en az 5 dakika kaynatınız; soğumaya bırakınız.
Gereken miktardaki ılık suyu biberona doldurunuz.
Bebeğin yaşına göre gereken miktarda mamayı ölçü kaşığı ile ekleyiniz.
Toz mama tamamen çözünene kadar biberonu çalkalayınız.
Her kullanımdan sonra ürünün kutusunu sıkıca kapatınız ve serin, kuru bir yerde saklayınız.

Uyarı
Kaynatılmamış su, kaynatılmamış biberon veya yanlış hazırlanmış mamalar bebeğinizi hasta edebilir. Yanlış saklama koşulları, kullanma, hazırlama ve besleme bebeğinizin sağlığını ektileyecek yan etkilere sebep olabilir.

Önemli Uyarı
Anne sütü bebekler için en iyisidir. Bu mamayı kullanmaya karar vermeden önce tavsiyeleri için doktorunuza danışınız. Alfamino yalnızca tıbbi gözetim altında kullanılmalıdır. Alfamino besin öğesi yönünden tamdır ve bebekler için tek başına beslenme kaynağı olarak kullanılabilir.

 

 

Raf Ömrü
18 ay

Barkod
8690632991597

Satış Fiyatı
77.20 TL

İthalatçı Firma
Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş.
Büyükdere Cad. Nurol Plaza No. 255
TR-34398 Maslak/Istanbul

Üretici Firma
Nestle Suisse S.A.
Konolfingen Fabrikası, Nestle-Strasse 1
CH-3510 Konolfingen, İSVİÇRE

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar