Antibiyotiklere Veda Edin Bu Kür Tüm Bakteri ve Enfeksiyonları Öldürecek

Antibiyotiklere Veda Edin Bu Kür Tüm Bakteri ve Enfeksiyonları Öldürecek

Antibiyotiklere Veda Edin Bu Kür Tüm Bakteri ve Enfeksiyonları Öldürecek
Aldığımız besinlerin hepsi faydalı değildir. Bu besinlerin yararı olduğu kadar zararları da olmaktadır. Bu besinlerle beraber birçok bakteriler vücudumuzun içerisine girmektedir. Bunların bazıları iyi niyetli bazıları ise kötü niyetlidir. Bu kötü niyetli bakteriler birçok hastalığı da beraberinde getirmektedir. Bazı bakteriler çok ağır hastalıklara da neden olmaktadırlar. Bazı bakteriler ise iyi niyetli olup sindirimimize yardım etmektedirler. İnsanlar vücutlarına gelen bu bakterilerden arınmak için pek çok yol aramaktadır ve yollara başvurmaktadırlar.
Bu kötü bakterilerden kurtulmanın oldukça kolay yolları da mevcuttur. Her insanın evinde kolayca hazırlayacağı kürler ile bu bakterilerden arınmak kolay bir hal alacaktır. Zeytinyağlı incir kürü ile midenizdeki bakterilerden kurtulabilirsiniz. Zeytinyağlı incir özellikle kıyı bölgelerde oldukça fazla tercih edilen tariflerden bir tanesidir. Doğal ve faydası kısa zamanda görülen bir karışımdır. Hazırlanan zeytinyağlı incir kür faydalarından bahsedecek olunursa mide problemleri, yüksek kolesterol, kansızlık, hemoroid, astım, bronşit, yüksek tansiyon ve kısırlık gibi birçok hastalığın tedavisinde çözüm yolu olarak başvurulmaktadır. Hatta bazı kadınlar çocuk yapmak istediklerinde hamile kalmak için bu yönteme başvurmaktadırlar.

İncir içerisinde yüksek oranda kalsiyum bulunduran bir besindir. Süt ve süt ürünleri tüketemeyen insanların incir yemeleri önerilmektedirler. Bu ürünlerden alamadıkları kalsiyumu incirden alabilirler. İncir lifli bir besindir. Kilo vermek isteyen insanlara incir yemeleri önerilmektedir. Potasyum değeri oldukça yüksektir ve kan basıncını arttırabilme özelliğine sahip bir besindir. İncirin içerisinde omega 3 ve omega 6 değerleri oldukça fazladır. Krizi riskini en aza indirmektedir. İncirin içerisindeki vitamini bulunmaktadır ve bu cildiniz için oldukça faydalıdır.
Zeytinyağlı incir kürünü hazırlamak oldukça kolaydır kür için gerekli malzemeler şöyle sıralanabilir:
-40 tane kurutulmuş incir
-450 gram zeytinyağı
Zeytinyağlı incir kürünü hazırlanışı
Kurutulmuş olarak 40 adet alınan yeniçeriler yaklaşık 500 gramlık bir kavanozun içerisine koyulur ve bu kavanozun içerisine belirtilen miktardaki zeytinyağı ilave edilir. İçerisinde zeytinyağı ve incir olan kavanoz hava almayacak şekilde sıkıca kapatılır ve 40 gün boyunca ağzı kapalı şekilde hiç açılmadan bekletilir. 40 günün sonunda kür hazır hale gelmiş olur. Hazırlanmış olan kür her öğünden önce bir adet incir şeklinde olmak üzere tüketilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar