Bepanthol Baby Ekstra Koruma 30 gr Pişik Merhemi

Bepanthol Baby Ekstra Koruma 30 gr Pişik Merhemi

bepantholBepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Bebeğinizin Hassas Cildi İçin Özel Geliştirilmiştir.
Bebeğinizin cildi ilk aylarda çok savunmasız ve hassastır; dış etkenler bebeğinizin cildi için tehlikeli olabilir. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi; özel olarak üretilmiş formülüyle bebeğinizin hassas cildini en ufak tahrişlere karşı korur.
Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi ile bebeğinizin poposunu koruyup sağlıklı tutmak için çok iyi bir tercih yaptınız. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, eşsiz formülüyle bebeğinizin hassas cildini, özellikle ilk aylarda veya uzun süre bezli kaldığı durumlarda ekstra koruma sağlar.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nedir ?
Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, kolay sürülebilen, geçirgen yapısıyla bebeğinizin cildinin hava almasını sağlayarak, kızarıklık ve tahrişten korur, en zor durumlarda bile salıklı tutar.
Bebeğinizin cildi çok duyarlı ve hassastır; bakımı ve korunması için hassasiyetine özel ve güvenli bir ürüne ihtiyaç duyar. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, paraben, parfüm, koruyucu, renklendirici veya antiseptik içermeyen özel ve güvenli dormülü ile her bez değişiminde bebeğinizin hassas cildini korur. Üstelik cildin ideal nem seviyesini korumak için doğal yağlar ( örn. zeytinyağı ) içerir.

Bebeğinizin Poposundaki Kızarıklığa veya Tahrişe Ne Sebeb Olur
Bebeğinizin poposundaki kızarıklığın sebebi, hassas cildinin idrarda ve dışkıdaki tahriş eden maddelerle temas etmesidir. Bu durum, her sürtünmeye neden olan hem de hava dolaşımına engel olan bebek beziyle daha da kötüleşir.
Güncel araştırmalar, popodaki kızarıklığın ana sebeplerini üç etkene bağlıyor:

1. İdrarla uzun süreli temasın cildi hassaslaştırması
2. Tahriş edici enzimler içeren dışkı ile uzun süreli temas
3. Bebek bezinin yarattığı sürtünmeyle koruyucu cild lipidlerinin yok olması

Yukarıda belirtilen tetikleyici faktörler, birlikte etki göstererek bebeğinizin hassas cildini güçsüzleştirir.

1. İdrarla Uzun Süreli Temas : Cildin uzun süre ıslak kalmasına neden olarak cildi daha fazla hassaslaştırır.
2. Dışkıyla Uzun Süreli Temas : Dışkı cilde zarar veren, tahriş edici enzimler içerir. Uzun süre idrar ve bebek bezine maruz kalan cildin pH’ ının yükselmesiyle bu enzimlerin tahriş edici özelliği artar.
3. Bebek Bezi Kullanımı : Bebek bezi kullanımı kaçınılmazdır; ancak hassas bebek cildi için bir zorunluluktur. Bebeğinizin her hareketinde cildinin üstündeki bezden dolayı meydana gelen sürtünme, ciltteki doğal koruyucu lipidlerin ciltten yok olmasına sebeb olabilir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Bebeğinizin Poposunu Kızarıklık Oluşumuna Karşı Nasıl Korur ve Sağlıklı Tutar
Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, özel formülü sayesinde pişik nedeniyle oluşan kızarıklığın üç ana sebebine karşı ekstra koruma sağlar.
1. Hava akışı sağlayıp cildin nefes almasına yardımcı olurken, su geçirmeyen yapısıyla idrara bağlı tahrişe karşı korur.
2. Dışkıdaki tahriş edici enzimlere karşı kanıtlanmış etkisi vardır.
3. Pişiğe sebep olan üç ana faktörden biri olan bebek bezi sürtünmesine karşı, cilt lipidlerini koruyan, sürtünmeyi önleyici bir formülü vardır.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, bebek poposu çevresinde pişiğe bağlı oluşabilecek kızarıklıkla ilgili en günce bilimsel bulgular ışığında geliştirilmiştir. Özel içeriğiyle bebeğinizin hassas cildi için uzun süreli bez kullanımında ekstra koruma sağlar ve rahatlamasına yardımcı olur.
Cildin ideal nem seviyesini korumak için doğal yağlar ( örn. zeytinyağı ve altıntabak tohumu yağı ) içerir.
Cildin bariyer fonksiyonunun gelişimine yardımcı olan lipidlerin üretimini arttırdığı bilinen B3 Vitamini içerir.
%5 oranında cildin doğal yenilenme sürecini desteklediği bilinen B5 Vitamini içerir.
Bebekler üzerinde pediatrist kontrolünde test edilmiştir.
Hipoalerjeniktir.
Koruyucu ve paraben içermez.
Parfüm içermez.
Reklendirici içermez.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi Nasıl Kullanılır
Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi’ ni ince bir tabaka halinde, her bez değişiminde bebeğinizin kuru ve temiz poposuna uygulayın. Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi kolay sürülebilen, yapışkan olmayan yapısıyla hem bebeğinize hem de size ekstra rahatlık sağlayarak, b,r sonraki bez değişiminde temizlenme ihtiyacı gerektirmez.

Barkod : 8699546370306

Fiyatı : 12.03 TL

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar