Bu Besinler Akciğerlerimizi Temizliyor

Bu Besinler Akciğerlerimizi Temizliyor

Akciğerleri Temizlemek Için Önemli Formüller

En başta sigara tüketimi olmak üzere hareketsiz bir yaşam tarzına sahip olmak, kirli havaya maruz kalmak gibi pek çok etken akciğerlerde önemli tahribatlara yol açabilmektedir. Akciğerlerin temizlenmemesi halinde bu durum ilerleyen dönemlerde ilk başta nefes darlığı ve daha ileri aşamada ise akciğer kanseri gibi durumlara yol açabilmektedir. Ancak bu olumsuz koşullar doğrultusunda olumsuz etkilenen akciğerleri evinizde bile rahatlıkla uygulayabileceğiniz basit yöntemler ile temizlemenin detaylı bir şekilde vereceğimiz formülleri, bu gibi sağlık problemlerinin önemli ölçüde önüne geçmektedir. Işte  formülleri detayları…

1. Formül
Sabah kaltığınızda aç karında 1 su bardağı suyun içerisine 2 adet limonun suyunu sıkın ve için. Bu uygulama, akciğerlerinizi önemli ölçüde temizleyerek rahatlatacaktır. Kahvaltıyı ise bu karışımı içtikten yarım saat sonra yapın.

2. Formül
Her biri aynı ölçüde olacak şekilde öğle yemeğinden yarım saat kadar önce greyfurt suyu ve havuç suyunu aynı anda tüketin. Bu suları tüketmeniz, kanı alkalize edeceği gibi aynı zamanda solunum sisteminin düzenlenmesine de önemli ölçüde yardımcı olur.

3. Formül
Gece uyumadan önce 2 su bardağı kadar  yaban mersini suyu tüketin. Yaban mersini, tam anlamı ile bir potasyum kaynağı olup akciğerler için oldukça önemli bir besin kaynağıdır.

Beliritmiş olduğumuz bu formülleri 3 gün  buyunca aynı zamanda ciğerleri egzersiz destekli olarak uygulamanız durumunda önemli ölçüde faydasını göreceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar