Bu Yöntemle Gripten 1 Günde Kurtulun

Bu Yöntemle Gripten 1 Günde Kurtulun

Gripten 10 Dakikada Kurtulun…
Hava değişimleriyle birlikte baş gösteren gribal enfeksiyonlar, kısa sürede birçok bünyeyi etkisi altına almış durumda. Bu inatçı hastalığın en özel ilacı ise C vitamini olmaktadır. Evlerimizde bulunan limon ise bol miktarda C vitamini kaynağıdır.
Eğer sizin de başını grip hastalığı ile dertte ise aşağıdaki yöntemleri kullanarak kısa sürede bu hastalıktan kurtulabilirsiniz.

Limonla ayaklarınızı 10 dakika ovun!
Topuklar tedavi için oldukça önemli bir noktadır. Emilimi yüksek olan bu noktaya sürdüğünüz limon vücudunuza anlık olarak etki edecektir. Limonu ortadan ikiye keserek tamda topuk bölgenize 10 dakika boyunca sürterek masaj yapmanız etkili bir tedavi şekli olacaktır.
Bu özel yöntem sayesinde vücudumuzdaki gribal enfeksiyonu 10 dakika içerisinde vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz.

Limon Suyu, Tuz ve Karabiber Karışımı ile
Karışım Malzemeleri:
1 yemek kaşığı Limon suyu,
1 tutam Tuz
1 tutam Karabiber

Bu 3 malzemeyi bir kâsede karıştırarak elde ettiğiniz karışımını tükettiğinizde grip hastalığınız ortadan kalkacaktır.

Limon Suyu ile Gargara
2 yemek Kaşığı Limon suyu ile Yarım fincan suyu karıştırarak 2 dakika boyunca ağzınızda gargara yapın. Bu sayede yanak ve ağzınızın farklı yerlerine yerleşen mikroplar yok olacaktır.

Limon Suyunu Burnunuza Uygulayın
Evet, yanlış duymadınız. Burunuza adeta bir ilaç gibi uygulayın. Limon suyunu bir kaba sıkın ardından pamuk yardımı ile pamuğa emdirerek burun deliklerinizden içeriye sıkın.

Not: tüm bunların yanı sıra her gün nane ve limon çayını tüketirseniz gribal enfeksiyonlarınızdan kısa sürede kurulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar