Cistus Antivirüs Pastil

Cistus Antivirüs Pastil


cistus
Cistus Antivirüs Pastil
Artan enfeksiyon riskine karşı fiziksel bariyer oluşturucu etkileri sayesinde enfeksiyon ve solunum hastalıklarının önlenmesi için doğal sağlık koruması sağlar.
Enfeksiyon blokeridir.
Cistus Antivirüs Pastil düzenli kullanımında, artan enfeksiyon risklerine karşı boğazın mukoz membranları üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak, virüs ve bakterilere karşı korunmayı destekler.
Cistus extresinde bulunan tabaka oluşturucu ajanlar ( polifenoller ) ağız ve boğaz mukoz membranlarının üzerinde koruyucu bir film meydana getirirler. Bu sayede virüs ve bakterilerin vücuda nüfus etmeden geri püskürtülmeleri sağlanır.
Etki fiziksel olması sebebiyle herhangi bir direnç oluşturmaz. Günlük olarak 300 mg ‘ a kadar bu özel standardize edilmiş extre alındığında, etkili bir polifenol dozu sağlanır. Aynı zamanda içerdiği Arap zamkı sayesinde öksürüğü azaltır.
Cistus Antivirus Pastil Nedir
Antiviral etki göstererek gribi önler.
Cistus Antivirus pastil kullanımından sonra etkinliği 6 saat sürer.
Antibakteriyel özelliğinin yanında Antiviral etkiside vardır.
Kuru öksürükle birlikte boğazdaki kaşıntıyıda gidererek hastalık süresini daha rahat geçirmenizi sağlar.
Cistus Antivirüs Pastil, cistus extresi ve arap zamkı içerir.
Uygulama
Günde 3 ile 6 pastil ağızda emilerek kullanılır. Lütfen kutu içeriğindeki kullanma talimatını dikkatlice okuyunuz.
Bileşimi
Etkin madde : 1 pastil arap zamkı, cistus extresi
Fiyatı : 29.90 TL
Üretici Firma : Nutrin GmbH
Türkiye Distribitörü : Generica İlaç
cistus3
Cistus Antivirus Pastil Yorumlar ‘ da bulunabilirsiniz.
cistus2cistus4

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Antivirüs Pastil

19 yorum

 1. Boğazda kaşıntı veya benzeri belirtiler hissettiğm anda bu kış kullandım.Şu ana kadar gayet iyi sonuç verdi.Kaldiki öyle 3 veya 4 adet kullanmadım.Tam hislendiğimde 1 tane bile yeterli oldu.Tavsiye ederim.

 2. Ürün hakkında yazilanlari inceledim ve mumessil arkadaşın yorumunu okudum..besin takviyesi demiş ürüne yani tarım Bakanlığı statüsündeki ürünler gida-besin takviyesi olarak geçiyor onu biliyoruz.Fakat bu ürün sağlık bakanlığı tibbi cihaz katagorisinde CC sertifikalı ürün. Klinik olarak bilimsel calismalarla desteklendigine dair yazılar okudum zaten olmasa bu onayı alamazlar.Ayrica dunya sağlık örgütünün önerdiği bir ürün. .Tibbi cihaz olduğundan reklam yapabilirler buna pazarlama diyoruz,ayrıca ticari yön olacak tabii..

 3. Grip olduğum için aldım keşke almasaydım hiçbir etkisini görmedim fiyatı da pahalı zaten bu paraya kesinlikle değmez

 4. Yıllarca Tıbbi tanıtım mümessiliği yapmış biri olarak Bu ürünün Tamamen ticari maksatlı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.
  Böyle düşünmemin sebepleri.
  Yukarıda yazılanları okuduğunuzda 10 adetten oluşan bu ürünün 1 kutusunun kutusunun 20TLye satıldığını ve hergün 3 ila 6 pastili günlük düzenli kullanımda koruyucu bariyer oluşturur diyor ve bunu ispatlayan herhangi bir klinik çalışma dahi verilemiyor besin takvisi olarak ruhsat alınmış Aktarlarda yada marketlerde vitamin yada besin takviyesi diye satılan ürünlerden hiçbir farkı yok. tek farkı var iyibir TV reklamı yanında ilaç görünümü verilmiş ambalajı.
  Koruyucu amaçlı birşey isitıyorsanız gidin pazardan taze Portakal alıp hergün düzenli bir adet yiyin alacağınız bu c vitamini takviyesi ile bağışıklık immün sisteminizi güçlendirin.Üstelik Kilosu 2.5 TL.
  HADİ KALIN SAĞLICAKLA

  • Yücel bey klinik çalması yok diyorsunuz neye dayanarak bu iddaa da bulunuyorsunuz. Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı bir ürün aynı zamanda sağlık bakanlığı onaylı

 5. tek kelimeyle harika bir ürün hastalıgımın 2 . günü tüm ilaçlardan ümidi kestigim anda kulandım ve ertesi gün ayaktayım herkeze tavsiye ederim.

  • Bana cistus pastili bir hastanenin başhekimi önerdi. Farenjit durumunda boğaza iyi geliyor herhangi bir pastilden daha etkili. Fiyatı 20 TL içinde 10 adet pastil var. Tadı güzel. Bence kış aylarında sambucol, bu pastil ve bir de boğaz spreyi herkesin çantasında, çekmecesinde bulunmalı.

  • Urunu denedim gercekten faydasini gordum. Fiyati banada pahali geldi. Hastalik baslamadan (bogaz kasintisi, gozlerse yasartisi,halsizlik belirtisinden itibaren) gunde 3 tane kullandim. Hastaligim ilerlemedi ve gecti. Denemenizi oneririm.

  • Ben de bu ürünü bir tavsiye üzerine kullanmaya başladım. Boğazda kaşıntım vardı, ne denediysem sonuç vermemişti. Bu üründen bir tane aldım, anında etki gösterdi. Çok memnun kaldım. Grip olacağımı düşünmüştüm, grip de olmadım. Diğer pastillere göre gerçekten pahalı ama herhangi bir pastilden çok daha etkili. Bence de çantada bulundurulması gereken bir pastil.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar