Coqun Göz Damlası

Coqun Göz Damlası

coqunCoqun Ne Zaman Kullanılmalı ?

Coqun Antioksidan özellikli iki molekül olan Koenzim Q10 ve Vitamin E TPGS içeren, 10 ml flakonda sunulan ve koruyucu madde içermeyen bir steril oftalmik solüsyondur.
Coqun patolojiyle yakın ilişkili oksidatif hasarları önleme özelliği sayesinde, Glokomun hipotonik tedavisinde tamamlayıcı olarak tavsiye edilir.

Kullanım Şekli
Günde 2-3 kez her bir gözün konjunktival kesesi içine 1-2 damla, ya da göz doktorunuzun tavsiyesine göre Coqun damlatın.

Coqun Nasıl Uygulanır
Kullanmadan önce güvenlik halkasını çıkarın ve kapağı açın.
Her bir göz için gözün alt kapağını hafifçe aşağı çekerek ve yukarıya bakarak konjunktival kese içine 1-2 damla damlatın. Flakonu hafifçe sıkarak ürünün damlamasını sağlayın.
Kullandıktan sonra kutuyu hemen kapatın. Solüsyon ilk açılışından itibaren 2 ay içinde kullanılabilir.

Bileşimi
100 ml Coqun oftalmik solüsyon aşağıdakileri içerir:
– 100 mg Koenzim Q10
– 500 mg Vitamin E TPGS (D-a tokoferil polietilen glikol 1000 süksinat)
– 100 ml’ye tamamlamaya yeterli izotonik tampon solüsyon

İthalatçı
Liba Laboratuarları A.Ş. Otağtepe Cad. No:5 34810 Kavacık İstanbul

Üretici
Visufarma SpA, Via Canino, 21, 00191 Roma

Barkod
8699510611756

Fiyat
47 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

15 yorum

  • Mehmet bey merhaba, maalesef bu aralar bulmak biraz zor, anca elinde kalmış bir eczaneye denk gelmeniz gerekiyor oda miadı geçmemiş olmasına dikkat edin.

 1. Mükemmel bir göz damlası bence gözdeki sinir hasarı için kullanıyorum ve iyi geldiğine inanıyorum ✌

 2. CUQUN Damla’yı bir buçuk aydır kullanıyorum. Hiçbir problem yoktu ,ama son bir haftadır gözüm de aşırı derecede yanma ve kızarıklık yapıyor bu bir alerjik reaksiyon mu acaba ne yapmam gerek.

  • Pelin hanım merhaba, baharın gelmesiyle polen mevsimide başlıyor bu yüzden alerjik bir durum geçiriyor olabilirsiniz, kullandığınız damladan kaynaklı birşey olma ihtimali düşüktür.

 3. Merhaba,göz tansiyonum var,combigan kullanıyorum.
  Bu damlayıda kullanmamda sakınca varmı.

  • Orhan bey merhaba, Combigan damlayı kullanırken Coqun damlayıda kullanmayı doktorunuz söyledi ise tabii ki kullabilirsiniz fakat Coqun damlasını kendi kararınıza göre kullacaksanız bu doğru olmaz mutlaka doktorunuz ile görüşmelisiniz onun size önereceği damlaları kullanmalısınız, unutmayınız ki göz çok hassas bir yerdir.

 4. Doktor tavsiyesi ile aldım ve günde bir damla olmak üzere 1 hafta kullandım fakat gözümde yanma yaptığı için kullanamadım.Gözume zarar vermesinden korktum

  • Dilek hanım damlayı size öneren doktorunuz ile tekrar görüştünüzmü ? eğer görüşmediyseniz ilk fırsatta iletişime geçmelisiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar