Elenatal 1 Multivitamin Mineral ve Metafolin İçeren Tablet

Elenatal 1 Multivitamin Mineral ve Metafolin İçeren Tablet

İçindekiler
Kalsiyum karbonat, Hacim artırıcı (Mikrokristalin seluloz), Magnezyum oksit, L-Askorbik asit, Ferroz fumarat, DL-a-tokoferil asetat, Çinko sitrat, Kaplama karışımı I (Jelleştirici (Hidroksipropil metil seluloz), Parlatıcı (Stearik asit), Taşıyıcı (Mikrokristalin seluloz)), Topaklanmayı önleyici (Çapraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz), Kaplama karışımı II (Jelleştirici (Hidroksipropil metil seluloz), Renklendirici (Titanyum dioksit), Taşıyıcı (Mikrokristalin seluloz)), Nikotinamid, Sodyum selenit, Retinil palmitat, Parlatıcı (Talk), Parlatıcı (Yağ asitlerinin magnezyum tuzları), Piridoksin hidroklorur, D-Pantotenat kalsiyum, Topaklanmayı önleyici (Silikon dioksit), Manganez sulfat, Tiamin mononitrat, Siyanokobalamin, Potasyum iyodur, Bakır sulfat, Kolekalsiferol, Riboflavin, Kalsiyum-L-metilfolat (Metafolin®), D-Biotin

Her Kapsülde

Takviye folik asit alımı, anne adayının folat düzeyini artırır. Düşük folat düzeyi fetüsün gelişiminde nöral tüp kusurları için bir risk faktörüdür.

Hamilelik dönemindeki faydalı etki için, gebelikten en az 1 ay öncesi ve 3 ay sonrasına kadar takviye olarak günlük 400 µg folik asit alınmalıdır.*

Kullanım Talimatı ve Tavsiye Edilen Günlük Alım Dozu
Hamilelik öncesi ve hamilelik süresince, günde 1 kapsül 1 bardak su ile tüketilmelidir.

Özel Muhafaza Koşulları
25°C’nin altında ve orijinal ambalajında muhafaza ediniz.. Son tüketim tarihi uygun koşullarda saklanmış ürün için geçerlidir.

Uyarılar
Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın.
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.
İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
Ürünün içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığınız varsa kullanmayınız.
Son tüketim tarihi “STT” ve Parti numarası “Parti no” için kutunun altına bakınız

Üretici
Delpharm Gaillard, 33 Rue de l’Industrie, 74240 Gaillard, Fransa
Menşe Ülke: Fransa

İthalatçı
Bayer Türk Kimya San. Ltd. Şti.,
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad.
No:53 34770 Ümraniye/İstanbul
Tel: 0216 528 36 00
Faks: 0216 645 39 50
* Nöral tüp kusurlarının çoklu risk faktörleri vardır ve bu risk faktörlerinden birini değiştirmenin yararlı bir etkisi olabi

Barkod
8699546090426

Satış Fiyatı
49 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

8 yorum

  1. Bebeğim 3 ay 19 günlük ve sütüm azaldı bir doktor bu kapsülü önerdi süt artımın da etkisi oluyormu kullanmalımıyım?Yada süt artımı için önerebileceğiniz başka birşeyler varmı ?

  2. Merhabalar.. elenetal 1 dr tavsiye etti fakat titanyum dioksit içeriğinde bulunuyor.. kullanıp kullanmama arasında gidip geliyorum malum zararları ortada.. içeriğine gerçekten inandığınız tavsiye edebileceğiniz bir urun var mi?

      • Hamile oldugumu ilk ogrendigimde doktor Regenesis max kullaniyordum. Suan 6haftaligim dun doktor elenatal1 diye ilac verdi ikisini birden kullanmamda bi sakinca varmı?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar