Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü

Elma Sirkesi Bal ve Ilık Su ile Zayıflama Kürü

İstediği kıyafetlere giremeyenlere, “su içsem yarıyor” diyenlere ve inatçı kilolarla bir türlü baş edemeyenlere, hem basit hem güçlü bir formül vereceğiz. Birçok insanı bölgesel kilolardan kurtaran, uygulaması kolay bu yöntem çok işinize yarayabilir. Gelelim bu etkili kürümüzün içindeki malzemelerimize…

Elmanın, özellikle yeşil elmanın diyetlerde önemli olduğunu hepimiz duymuşuzdur. Biz kürümüzde elmanın yağ yakıcı özelliğini öne çıkaran elma sirkesinden yararlanacağız. Sirkemiz doğal olursa, hatta ev yapımı olursa elbette çok daha etkili olur.

Kürümüze ilave edeceğimiz bir diğer ürün ise bal. Elbette ki, bal şekerli bir gıda ve çok yenmemeli. Ancak kürümüzdeki balın önemli bir görevi var. Bal, uygulayacağımız yöntemde kan şekerini düzenleme görevi görecek.

Su ise kürümüzün tamamlayıcısı. Zaten yeterli suyu bedenimize almazsak ne kilo verir ne hastalıklarla baş ederiz. Günlük olarak bir yetişkinin 1-2 litre su içmesi gerektiğini hatırlatalım.

Formülümüz:

Bir bardak suya bir yemek kaşığı sirke ve 2 -3 çay kaşığı bal atıyoruz. Bu karışımı her seferinde taze hazırlayıp, yemeklerden yarım saat önce yavaş yavaş içiyoruz. Bütün yapacağımız bu kadar… Balı fazla kaçırmayalım ve içeceğimiz suyun ılık olmasına özen gösterelim. Yediklerimize dikkat edip, gün içinde yürüyüşlerle kürümüzü destekleyelim.

Bu formülü bir ay boyunca uygulayabilirsiniz.  Daha sonra tekrar etmek istiyorsanız bir süre ara vermelisiniz.İlaç kullanıyorsanız veya tanısı konmuş bir rahatsızlığınız varsa formülü doktorunuza danışarak kullanmayı ihmal etmeyin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar