Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

Erken Boşalmanın Bitkisel Çözümü

Erken boşalma, çiftlerin ilişkilerini olumsuz yönde etkileyen bir durumdur. Meni vajen içerisine atılamadığı için kısırlığa neden olduğu da bilinmektedir. Erken boşalan erkekler için doğal tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bazı bitkisel ürünlerin düzenli olarak kullanımı ile bu duruma çözüm getirilebilir.

Erken Boşalma Durumunun Tedavisinde Kullanılabilecek Bitkiler

En etkili bitkisel geciktirici çeşitlerini kullanarak, doğal yollarla tedavi mümkündür. Üstelik bu bitkilerin birçoğu, günlük hayatta da farkında olmadan tükettiğimiz besinlerdir. Geciktirici bitki çayları kullanılarak, gün içerisinde bile tedavi süreci rahatlıkla sürdürülebilir. Sarı kantaron ve melisa çayı, rahatlatıcı bitki çayları arasındadır. Sinir sistemini rahatlatarak, daha aktif bir cinsel yaşamın oluşmasına yardımcı olur. Yaban sümbülü çayı da tercih edilebilecek bitki çayları arasındadır. Yaban sümbülü, sinirleri gevşetir ve rahatlık hissi verir. Erken boşalmayı geciktirici etkileri de gözlenmiştir.

Herkesin sevdiği meyveler arasında olan çilek, afrodizyak etkisine sahiptir. Çileğin içerisinde bulunan vitaminler, genital organlara giden kan akışının hızlanmasını sağlar. Bu sayede cinsel istek de arttırılmış olur. Çikolata içerisinde bulunan ve Phenylethylamine adlı kimyasal, cinsel heyecanın artmasını ve mutluluk hissinin oluşmasını sağlar. Aşırı miktarda tüketilmemesine dikkat edildiği takdirde, çikolatayı da günlük hayatta kullanarak cinsel gücün arttırılması sağlanabilir. Ceviz, badem ve fıstık gibi yemişlerin de bu anlamda sıklıkla kullanıldığı bilinmektedir.

Ahmet Maranki ve İbrahim Saraçoğlu’nun Önerdiği Bitkisel Geciktiriciler

Ahmet Maranki ve İbrahim Saraçoğlu tarafından da erken boşalma konusunda bitkisel çözümler sunmaktadır. Bitkisel geciktirici Ahmet Maranki’nin önerileri arasında karanfil bulunmaktadır. Ülkemizde bulunması kolay bitkilerden biri olduğu için doğal tedavide kullanılabilir. Çin ve Hindistan gibi ülkelerde, erken boşalma sorununa çözüm için çok eski dönemlerden itibaren karanfil kullanıldığı biliniyor. Karanfil tohumu içerisinde yer alan kimyasal maddeler, kan dolaşımının hızlanmasını ve sinirlerin rahatlamasını sağlamaktadır. Erken boşalmanın en yaygın sebepleri arasında psikolojik etkenler yer alır. Bu nedenle, sinir sisteminde rahatlatıcı etkileri olan tüm ürünler doğal tedavi için rahatlıkla kullanılabilir. Kendisini daha rahat ve sakin hisseden erkeklerde bu sorun daha az görülmektedir.

Erkekler kadar kadınlar da erken boşalma sorunları yaşayabilir. Karanfil tedavisini her iki grupta günlük olarak uygulayabilir. Karanfil, çay olarak tüketilmelidir. Her gün iki bardak çay içilmesi yeterli olacaktır. Karanfil çayının aşırı miktarda tüketimi toksik etkilere neden olabildiğinden, önerilen dozajın üstünde tüketilmemesine dikkat edilmelidir. Aşırı karanfil çayı tüketimi, uykusuzluk gibi problemlere de neden olmaktadır. Karanfil çayı ilişkilerden önce de içilebilir. Kadınlar için ilişkinin 1 saat öncesi içilmesi önerilirken, erkeklerin 2 saat öncesinde bir bardak karanfil çayı içmeleri önerilmektedir. Karanfil yağı ile genital bölgelere yapılan masajların da rahatlatıcı olduğu ve erken boşalmada etkili olduğu söylenmektedir. Karanfil çayının tadından hoşlanmayanlar, yağını kullanarak bu bitkinin mucizevi etkilerinden faydalanmaya çalışabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar