Gastor Şurup

Gastor Şurup

GastorEndikasyonları
GASTOR, mekanik olarak işleyen ve mide ekşimesi, karın ağrısı, asit yetersizliği, irritatif kuru öksürük, ses kısıklığı gibi gastroözofageal reflü ile ilgili semptomların hızla azalmasını sağlayan tıbbi bir üründür.
GÖRH olarak kısaltılan Gastroözofageal Reflü Hastalığı, mide yanması, asit yetersizliği, kuru öksürük, yutma güçlüğü gibi semptomların görüldüğü ve bu

semptomlara bazen özofagus mukozasında bulunan eroziv inflamatuvar lezyonlarının da eşlik edebileceği bir rahatsızlıktır.
Gastroözofageal Reflü Hastalığı sırtüstü yatma pozisyonunda iken daha şiddetli belirtiler verir, yani semptomları gece dinlendiğiniz zaman diliminde artabilir.
GASTOR, hyaluronik asit ve kondroitin sülfattan oluşan bir bileşimdir, gastroözefageal savunma mekanizmasında özgün ve yenilikçi bir etki gösterecek düzeyde geliştirilmiş bir bileşimdir.
Kondroitin sülfat gastroözofageal mukoza tabakasını koruyan bir etkiye sahiptir.
Yüksek biyoadezif kapasiteye sahip bir bileşenin (poloksamer 407), GASTOR’un formülünde bulunması, hyaluronik asit ve kondroitin sülfatın özofagus duvarının yüzeyi ile temasındaki kalıcılığı kolaylaştırarak midenin ürettiği hidroklorik asidin hareketine karşı oluşan koruyucu etkinin artmasına katkıda bulunur.

İçerik
Hyaluronik asit, kondroitin sülfat, polivinilpirolidon, ksilitol C, sodyum benzoat, potasyum sorbat, kırmızı üzüm ekstresi, deiyonize su, poloksamer 407.

Dozaj ve Kullanım Şekli
Ana öğünlerden sonra ve yatağa girmeden hemen önce ya da doktor tavsiyesine göre 10 ml olarak kullanılır. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.

Kontrendikasyonları
Bileşenlerinden herhangi birine karşı aşırı hassasiyet durumları dışında özel herhangi bir kontrendikasyonu bulunmamaktadır. Aşırı hassasiyet görünen durumlarda, derhal tedaviyi kesin ve doktorunuzla iletişim kurunuz. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde ortaya çıkabilecek yan etkileri bilinmemekle birlikte, hamilelik boyunca ve emzirme döneminin ilk aylarında kullanılması önerilmemektedir. Yine de her durumda, önce doktorunuza danışmanız gerekir.

Uyarılar
Tavsiye edilen dozları aşmayın. Rahatsızlıklarınız sürerse doktorunuza başvurunuz. Ürünü, ambalaj üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız. Serin ve kuru bir yerde saklayınız, ısı kaynaklarının uzağında tutunuz.

Ticari Takdim Şekli
200 ml şişe ve doz ayarlı ölçek (medikal ölçek CE 0373)

Fiyatı : 39.90 TL

Türkiye Distiribütörü
Oro İlaçları Ltd Şti. Mimar Sinan Mah. Yedpa Bulvarı
Yedpa Tic. Mrkz. H-2 Cad. No: 72-73 Ataşehir-İSTANBUL

Üretici İsim ve Adresi
Apharm s.r.l. Via Roma, 26-28041 Arona-İtalya

Son Kullanım tarihinden sonra kullanılmamalıdır.

Sadece eczanelerde satılır.

Gastor1

Sosyal Medyada Paylaşın:

4 yorum

  1. Ben 3.şişeye gectım nexıum ile birlikte kullanıyorm ve cok buyuk bir faydasını henuz görmüş değilim siskinlik devam ediyor

  2. Görn ve mide fıtığım var,nexium kullanıyorum antibiyotik (üçlü )kullandım şikayetlerim devam ediyor eczacım gastoru önerdi. Ama sanırım semptomatik bir ilaç tedavi edici değil kullananların dönüşleri nasıl…teşekkürler

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar