Hünnap Keçiboynuzu Özü Pekmezi

Hünnap Keçiboynuzu Özü Pekmezi

KAN YAPAR CAN KATAR
Hünnap keçi boynuzu pekmezi içinde ihtiyacınız olan hemen hemen bütün besin değerlerine sahiptir. İçeriğindeki Gallik Asitler,organik asitler, zengin mineral, vitamin ve kalsiyum sayesinde yüzde yüz doğal mucizevi bir besindir.
Kalsiyum bakımından sütten 3 kat daha zengindir.
Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekler.
Kemik erimesi ve kansızlık tedavisine yardımcı olur.
Astım,allerjik ve bronşit tedavisine yardımcı olur.
Gribe karşı vücut direncinin artmasına yardımcı olur.
Sigara kullananlarda güçlü bir balgam söktürdüğü bilinir.
Akciğer ve karaciğer’de biriken toksin maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.
Güçlü bir antioksidandır,gallik asit içerir.
Vücutta biriken radyasyonun dışarı atılmasına yardımcı olur.
Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.
Diş ve diş etlerinin güçlenmesine yardımcı olur.
Tansiyon problemi tedavisine yardımcı olur.
Cinsel gücü ve sperm sayısını artırdığı bilinmektedir.
Keçiboynuzunda yağ,kafein, gluten ve kolesterol bulunmaz.

Yıllar önce Endüstriyel şeker üretilmeden Anadolu insanı tatlı yemek  veya yiyeceklerini tatlandırmak için bal ve pekmez kullanıyorlardı bu en sağlıklı ve doğal olanıydı.
Keçiboynuzu meyvesinin özü ile elde edilen tadı kokusu güzel bir gıda olmasının yanısıra, insanlar için gerekli hemen hemen bütün minarellerin bulunduğu ve birçok vitamini içeren güçlü bir sağlık kaynağıdır.
Akdeniz bölgesinde tamamen organik yetişmektedir.
Aşılamaya gereksinim duymaz.
Özenle seçilmiş kendiliğinden yetişen meyvedir.
Diğer ürünlere kıyasla kalsiyum mineral ve vitaminler açısından daha zengin daha yüksek meyva özü ile üretilmiş ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Keçiboynuzu Özü ( Harnup )
İhtiva ettiği organik asitler, mineral maddeler, zengin vitaminler ve yoğun kalsiyum açısından enerji kaynağı olan keçiboynuzu özü, sağlık açısından da faydalı ve önemli bir gıda maddesidir. Uzun yıllar boyunca varlığını koruyon bu geleneksel ve Doğal Şifa kaynağı,sağlıklı nesiller için insanlığa katkıda bulunmaya devam ediyor.

1 Kg. Keçiboynuzu Özünde
8069 mg Potasyum
698 mg Kalsiyum
565 mg Fosfor
147 mg Sodyum
383 mg Magnezyum
3,54 mg Demir
2,4 mg Bakır
3,2 mg Çinko
3,9 mg Mangan

Gallik Asit İçeriyor!
Keçiboynuzu özünün içerdiği gallik asit insan sağlığı üzerinde çok etkisi olan bir maddedir. Bu maddenin belirtilen bu özelliklerini artıran ve takviye eden keçiboynuzu özünde bulunan promotor maddelerdir.
Gallik Asitin Bazı Özellikleri ve Faydaları Aşağıda Belirtilmiştir.
Ağrı Kesici
Alerjiye Karşı
Astıma Karşı
Bakteri Yok Edici
Bronşite Karşı
Kansere Karşı
Karaciğer Temizleyici
Radikalleri Yok Edici
Bağışıklık Güçlendirici
Mikroplara Karşı
Antiseptik
Nitrozamin Yok Edici

Çocukların Bedensel ve Zihinsel Gelişimini Destekler
İçerdiği vitamin ve minareller, Asitler sayesinde çocukların gelişim sürecine ciddi destek sağlamaktadır. Kalsiyum açısından sütten 3 kat daha zengin olan keçiboynuzu özü; daha sağlam ve hızlı kemik gelişimine yardımcı olmaktadır. Arıca, kemik erimesi problemi ile karşı karşıya kalan yetişkinler içinde kalsiyum zengin olduğundan çok değerli bir besin kaynağıdır.

Tansiyon Problemine Karşı Etkili
Keçiboynuzu özünde kolesterol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kafein ve Theobromine içermediği için de tansiyon problemi olanların rahatlıkla uygulayabilecekleri bir kürdür. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu nedenle Osteoporoz rahatsızlı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir.

Sindirim Sistemine Faydaları
İshale karşı mükemmel takviyedir. Kabızlık şikayeti olanların da tüketmesi gereken bir meyvedir. Belirli bir dönem keçiboynuzu özü tüketenler, sindirim sisteminin nasıl harekete geçtiğini ve kabızlık problemlerinin de yavaş yavaş ve düzenli bir şekilde nasıl ortadan kalktığını hayretle görebileceklerdir. Kısaca, hem ishal hem de kabızlık şikayetlerine karşı kullanılır. Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite etkilidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide şişkinliğini giderir. Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler. Mideyi kuvvetlendirir.

Nefes Darlığı, Alerjik Astım ve Bronşite Faydaları
Keçiboynuzu özünün en önemli özelliği nefes darlığına karşı oldukça etkili olmasıdır. Ayrıca, nefes darlığına karşı etkili lan etken maddesi hemen hemen başka hiçbir bitkide bulunmamaktadır. Bu etken madde aynı zamanda bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine etkilidir ki; derhal sonuç almak mümkün olabilemektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu nefes darlığı problemlerinde büyük bir başarıyla uygulanabilir. Kortizon tedavisinden başka çare bulamayan, alerjik nefes darlığı çeken ve yılın belli mevsimlerinde şiddetli öksürük krizleri olduğunu anlatan bir çok insanın, keçiboynuzu özünü kullanmaya başladıktan daha hemen ertesi gün rahatlamaya başladıkları gözlemlenmektedir. Guatr rahatsızlığından dolayı nefes darlığı çekenler de olumlu sonuçlar aldıklarını belirtmişlerdir.

Akciğer Kanserinde
Keçiboynuzu özü, insanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine yakalanma riski ne kadar yüksek olduğunu, bu konuyla ilgili hemen her klinik deneyde ortaya konmaktadır. Keçiboynuzu özünün bu koruyucu özelliği Allah’ ın insanlara olan bir lütfudur. Akciğer ödemine karşı keçiboynuzu özünün desteği bulunmaz bir imkandır. Balgam söktürücü gücü ve astıma karşı olan tedavi edici gücü çok fazladır. Sigara içenler keçiboynuzu özüne başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.

Sperm Sayısı ve Cinsel Gücü Artırır
Keçiboynuzu özü erkeklerin iktidarsızlığına karşı bir gecelik çözümler yerine, tedavi edici ve de kalıcı çözüm getirmektedir. Besin değerleri çok yüksektir, cinsel hayatı dengelemeye başlar, keçiboynuzu özü aynı zamanda sperm sayısını artıran özelliğe de sahiptir. Aktif sperm sayısı az olan ve az sperm sayısından dolayı çocuğu olmama riski yüksek baba adaylarının kullanmasında büyük fayda vardır.

Ürünü satın alırken yanında tahta kaşığını mutlaka isteyiniz.

Fiyatı : 29.5 TL
hünnap

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

166 yorum

  1. Merhaba hunnap keçiboynuzu var elimde tarihi yeni gecmis atmaya kiyamiyorum zarari olurmu acaba tabsiye edilen tuketim tarihi yazdigi icin kullanilir
    diye düşündüm.

  2. Ben şeker hastası aday adayıyım çok sigara tüketen biriyim günde bir kaşık yemem şeker düzenimi bozar mı

  3. İçeriğinde sakkaroz yazıyor. Bu çay şekeri demekmiş. Ürüne şeker ilavesi yapıyor musunuz?

  4. Şeker Hastaları hünnap pekmez yiyebilir mi. Aç karnına ve gece yatarken 1er tatlı kaşığı yiyebilir mi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar