İmuneks Gas Stop Strip 60 mg

İmuneks Gas Stop Strip 60 mg

fotoğrafSimetikon Film Ürün Açıklaması ve Kullanım Alanı
Simetikon Film, gaz giderici niteliklere sahip bir madde olan simetikon içeren modern teknoloji ürünü ince film şeritlerdir. Simetikon Film, gaz birikimi nedeniyle ortaya çıkan şişkinliği ve mide gazını etkili bir biçimde gidermek, karın bölgesindeki rahatsızlık ve basınç hissini, mide ve bağırsaklardaki guruldamayı azaltmak için kullanılır. Simetikon Film dilde hızlı bir biçimde çözünür, etken maddesi hızla sindirim borusuna ulaşır ve burada etkisini gösterir. Simetikon Film şişkinlik, mide gazı veya diğer gaz ile ilgili rahatsızlık veren semptomları gidermek amacıyla her an her yerde taşımanız için ayrı ayrı paketlenmiş hava geçirmez ambalajında satışa sunulmaktadır. Filmler nane aromalı hoş bir tada sahiptir..

Simetikon Film Nasıl Kullanılır
4-6 yaş arası çocuklar yemeklerden önce veya sonra 1 film kullanılır.. Gerekirse yatmadan önce de 1 film kullanılabilir. Günlük dozun 3-4 filmi geçmemesi tavsiye edilir. 6-14 yaş arası çocuklar yemeklerden önce veya sonra 1-2 film kullanılır. Gerekirse yatmadan önce de 2 film kullanılabilir. Günlük dozun 3-4 filmi geçmemesi tavsiye edilir. Ergenler ve yetişkinler yemeklerden önce veya sonra 2 film kullanılır. Gerekirse yatmadan önce de 2 film kullanılabilir. Günlük dozun 3-4 filmi geçmemesi tavsiye edilir. Alınması çok kolaydır. Bir kerede 1 filmi doğrudan dilinizin üzerine koyun ve erimesini bekleyin.. İstenirse ardından su içilebilir. Rahatsızlık geçene kadar Simetikon Film kullanılır ancak 30 günün geçilmemesi gerekir. Eğer semptomlarda artış veya azalma olmazsa, şikayetin nedeninin ve altta yatan potansiyel bir hastalığın tespit edilebilmesi için bir doktora başvurun. Simetikon Film kullanmayı unuttuğunuz takdirde dozunu değiştirmeden kullanmaya devam edebilirsiniz.

İçeriğindeki Maddeler
20 HIZLI ÇÖZÜNEN İNCE FİLM
Alkol içermez.
Simetikon içeren, hızlı çözünen ince film şeritler içerir.
Her bir film 60 mg Simetikon içerir.

Karboksimetil selüloz, pektin, mikrokristalin selüloz, sükroz stearat, gliserol, nane aroması, titanyum dioksit, sükraloz ve potasyum sorbat.Simetikon Film, 20 adet ayrı ayrı paketlenmiş şeritler şeklinde tek bir ambalaj içinde satılmaktadır.

Doz Aşımı ve Diğer Hatalı Kullanımlar
Etken madde simetikon, gazı sindirim borusunda tamamen fiziksel olarak çözer, biyolojik ve kimyasal olarak inaktif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle doz aşımı nedeniyle zehirlenme olayları görülmez.

Görülebilecek Yan Etkiler
Simetikon tamamen fiziksel davranış gösterir ve sindirim borusu tarafından absorbe edilmez. Bu nedenle simetikonun yan etki göstermesi beklenmez.
Ancak, herhangi bir yan etki görürseniz lütfen doktorunuza başvurunuz.

Simetikon Film Kullanmadan Önce
Eğer siz veya çocuğunuz simetikona veya Simetikon Filmin içerdiği diğer herhangi bir maddeye alerjikseniz (hipersensitif) Simetikon Film kullanmayın.
Genel olarak simetikon vücut tarafından emilmediği ve bağırsaklardan aynı şekilde atıldığı için, gebelik sırasında ve emzirirken sorunsuzca kullanılabilir. Fakat kullanım öncesinde bir doktora bşvurulması tavsiye edilir.
4 yaş altındaki çocuklar için uygun değildir.
Simetikon Film şekersizdir ve şeker hastaları tarafından kullanılabilir.
Eğer çocuğunuzda uzun süreli ve belirsiz karın şikayetleri varsa bir doktora başvurun.
Simetikon Film başka maddelerle herhangi bir etkileşime girer mi? Şu ana kadar böyle bir etkileşim bildirilmemiştir.

Simetikon Film Saklama Koşulu
Simetikon Film ürününü iç ve dış ambalajı üzerinde yazan son kullanma tarihinden sonra kullanmayın.. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Kuru ortamda 15-25°C sıcaklıkta saklayın. Sıcaktan ve nemden uzak tutun.

Fiyatı : 19.90 TL

Üretici Firma
BioFilm B.V. Schiphol Boulevard 231,
1118 BH, Amsterdam Schiphol, Hollanda.
Tel: +44 1698 720620

Distribütör Firma
İmuneks Farma İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pak İş Merkezi Prof. Dr. Bülent Tarcan Sok.
5/1 Gayrettepe İstanbul, Türkiye
Tel: +90 212 274 75 37-38
Faks: +90 212 275 71 23

Raf Ömrü : 2 Yıl

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar