iWhite Anında Diş Beyazlatma Kiti

iWhite Anında Diş Beyazlatma Kiti

iwiWhite Instant kullanımı kolay, dental açıdan güvenli, anında diş temizleme ürünüdür. Bu kişisel tedavide, anında ve 8 tona kadar daha beyaz sonuçlar için günde 20 dakika uygulanmalıdır. Ürün daha mükemmel sonuçlar için peş peşe 5 gün kullanılmalıdır. Gerekli olduğunu düşündüğünüz her zaman tekrar kullanılabilir. Tek tip ağızlıklar aktif jel ile önceden doldurulmuş ve hijyenik olarak paketlenmiştir. Bir pakette kullanıma hazır 10 adet ağızlık vardır. Bir tanesini üst dişlerinize bir tanesini alt dişlerinize takınız.

iWhite Instant ağızlıklar aşağıdaki durumlarda kullanılır:
Diş sararması, diş plağı oluşması, sigara içme (tartar kontrolü), yiyecek ve içecek tüketimi (örneğin; kırmızı şarap, kahve vs.)
Dişlerin hasar gördüğü yerlerde yüzeyin sararması, yani mekanik sararma sonucu.

Kullanım Şekli:
1.Her uygulamadan önce hafifçe diçlerinizi fırrçalayınız.
2.Ellerinizi temiz ve kuru olduğundan emin olunuz.
3.Önceden doldurulmuş ağızlığı kapalı ambalajından çıkarınız ve jel diş yüzeyine temas edecek şekile ağızlığı ağzınıza yerleştiriniz. Üst ve alt dişler aynı zamanda beyazlatılabilir.
4.Ağızlığın üzerinde dudaklarınızı ve dikkatli bir şekilde ağzınızı kapatınız. Dikkat: çok sıkı ısırmak fazla jelin ağızlıktan taşmasına ve dişlerinizden taşmasına sebeb olabilir.
5.20 dakika sonra ağızlığı çıkarınız ve hemen çöpe atınız. Jel kalıntılarını diş ve diş etlerinizden temizlemek için bol su ile çalkalayınız.

Fiyat : 95 TL

iwhite

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar