Kemik Erimesine Karşı Doğal Çözüm

Kemik Erimesine Karşı Doğal Çözüm

MUTLAKA OKUYUN !!  YOĞURT – NANE…  KEMİK ERİMESİNE KARŞI DOĞAL BİR ÇÖZÜM

Kemik erimesi rahatsızlığı halk arasında en çok ilerleyen yaşlardaki kişileri etkileyen bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Kemiklerin gücünü kaybetmesine neden olan bu durum maalesef ki günlük yaşamı olumsuz yönde etkiliyor. Farklı bir neden olmadığı sürece, ilerleyen yaşların ve menopoz sonrası kadınların sorunu olan kemik erimesinde ağrılar, duruştaki bozukluklar gibi belirtiler ortaya çıkıyor.
Bazen kırıklar sonucu anlaşılan kemik erimesi sorununa karşı kemiğin eski yapısını kazandırmaya yönelik ilaçlar ve hormonsal tedaviler öneriliyor. Bununla beraber kemiğe iyi gelecek besinler ağırlıkta bir beslenme programına uymak gerekebiliyor.

Kemik erimesine iyi gelen besinlerden söz açılmışken, bir okuyucumuzdan bize gelen bir tavsiyeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kendisi kuru naneyle karıştırılan yoğurdu gün içerisinde aşırıya kaçmadan kullanıldığında kemik erimesine karşı olumlu etkileri olduğunu söylüyor.


Büyüklerimizin eski zamanlarda evde yaptığı doğal yoğurtların bizi dinçleştirdiğini, enerji ve sıhhat verdiğini düşünürsek bu durum o kadar şaşırtıcı görünmüyor. Kuru nanenin mide ve sindirime yararının yanında içerdiği bileşenlerin genel sağlığımıza olan katkıları olabileceğini söyleyebiliriz. Ev yoğurdu ve kuru nane karışımını ölçülü olarak denemek pek zarar getirmez. Doktorunuza danışarak bu karışımı siz de deneyebilirsiniz. Umarız bahsedildiği gibi kısa sürede sağlığınızı geri kazanırsınız.

Hepinize sağlıklı, mutlu ve uzun ömürlü bir yaşam diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar