Kortos Fitil

Kortos Fitil

kortos-suppKortos Fitil

Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Kortos Fitil, vücutta kızarıklığa, şişliğe ve iltihaba sebebiyet kimyasalların olası etkilerini büyük ölçüde azaltan, hücre zarındaki sinirsel uyarıların oluşumuna ve iletimine engel olarak bölgesel uyuşma sağlayan ve ağrı duyusuna engel olan lokal anestezik bir ilaçtır.

Bu ilaç, anüs bölgesinde metdana gelen egzama ve kaşıntılara karşı etkili bir fitildir. İç ve dış hemoroid ve anüs bölgesindeki derin çatlaklar, yarıklar, kaşıntılar; radyasyona bağlı olarak gelişen makat iltihaplanması ve anüs bölgesinde oluşan egzamalar ile ilgilidir.

Kullanım Şekli
İlacın kullanımında doktorunuzun öneri ve talimatlarına duymanız gerekmektedir. Tedavi süresince mümkün olduğunca doktorunuzun talimatlarınıza uyunuz. Dışkılamanın ardından ilacı uygulayacağız bölgeyi güzelce temizleyiniz.

Fitili, baş ve işaret parmaklarınız yardımı ile tutarak makata uygulayınız. Küçük bir miktar pamuk koyarak bölgeyi kapatınız ve bir müddet sırt üstü pozisyinda yatınız. Fitili uygulamanızın ardından bir süre büyük tuvaletinizi yapmayınız.

Yan Etkileri
-Karın ağrısı
-Nefes alıp vermede güçlük
-Kurdeşen
-Yüzde, dudaklarda, dilde ve boğazda şişlik gibi
-Mide salgısında artış meydana gelmesi
-Ödem,
-Potasyum kaybı
-Osteoporoz

Satış Fiyatı : 13.34 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Önceki Yazı
Sonraki Yazı
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar