No-Horrr Oral Film Strip

No-Horrr Oral Film Strip

no-horrrNo-Horrr Oral Film Strip İle Horlamaya Son

No-Horrr Oral Strip Nasıl Etki Gösterir
No-Horrr Oral Stripler horlamanın esas nedenini hedef alır. Uyku süresini esas alan formülü ile, boğazın arkasında bulunan yumuşak dokuları sıkılaştırır ve kayganlaştırır. Bu ikili etkisi sayesinde horlamayı 8 saate kadar etkili şekilde azaltır.

No-Horrr Oral Film Strip kullanımı kolaydır.

horrrDaha iyi sonuç almak için No-Horrr Oral Film Strip uygulandıktan sonra yiyecek veya içecek alınmamalıdır. Birden fazla No-Horrr Oral Film Strip kullanılabilir, ancak genellikle tek uygulama yeterlidir.

* 8 saate kadar horlamayı etkili bir şekilde azalttığı uykusunda horlayan kişiler ve partnerleri tarafından değerlendirilmiştir. (Bağımsız Klinik Araştırma 2000, 2001, 2003, 2004, 2008, 2009).

Bileşim
Pektin (elmadan elde edilmiştir), su, gliserin, nane yağı, selüloz, sorbitan stearat, polisorbat 60, tokoferil asetat (E vitamini), mentol (naneden elde edilmiştir), aspartam**, potasyum sorbat, sodyum sakarin, asesülfam K, hyalüronik asit, guar sakızı, sitrik asit, mavi FCF. Bitkisel kaynaklı. ** Fenilalanin kaynaklı.

Önlemler
Yalnızca oral kullanım için uygundur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. 25°C altında serin ve kuru yerde saklayınız. No-Horrr Oral Film Strip oda sıcaklığında kullanılmalıdır. No-Horrr Oral Film Strip, hamile ve emzirme dönemindeki kadınların kullanmadan önce doktorlarına danışmalarını tavsiye eder.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Horlamaya ilişkin garantili bir “tedavi” yoktur. Ancak, No-Horrr Oral Film Strip horlamaya ilişkin semptomları hafifleterek sizin ve partnerinizin huzurlu bir gece uykusu almasına yardımcı olur. No-Horrr Oral Film Strip uyku apnesi (solunum yollarına ilişkin tıbbi bir durum) tedavisi için kullanılmamaktadır. Uyku sırasında nefes alıp verme duruyorsa, yorgun olarak uyanıyorsanız veya gün içinde kolaylıkla uykuya dalıyorsanız bu durum uyku apnesi nedeniyle olabilir. Bu semptomlardan herhangi biri görüldüğü takdirde doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Fiyatı : 26 TL

Barkod : 8680176000114

Üretici Firma ve Adresi
Passion For Life Healthcare (UK) Ltd.
Pioneer House, Pioneer Business Park,
North Road, Ellesmere Port, CH65 1AD, UK

İthalatçı Firma Adı ve Adresi
İmuneks Farma İlaç San. Tic. A.Ş.
Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad. Pak İş
Merk. No: 5 Gayrettepe İstanbul Türkiye

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. 8 saat değil 8 dk horlamayı engellemedi.ve firmanız bu konu için kimseyi tel bağlamıyor. Acil dönüş bekliyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar