Rectiwa Serum

Rectiwa Serum

Rectiwa Serum
Rectiwa Serum, yoğun saç dökülme problemi yaşayan ve saçlarını dış etkilere karşı korumak isteyenler için, bilim ve doğanın gücü bir araya getirilerek oluşturulan Lipozom içerikli Serumdur.
Lipozom Kafein ve Lipozom Isırgan etken maddeleri nanoteknolojik özellikleri sayesinde hücre zarını bir yol gibi kullanarak saç derisinden kıl köklerine kolayca

geçer. Hedef bölgeye etki etken maddeler, saç dökülmesine sebeb olan unsurlara daha hızlı etki eder. Bu sayede saç dökülmesini önler ve saç gelişimini destekler.
B7 vitamini olarak ta bilinen Biotin ile saçtaki Keratin kalitesini artırarak, saçı besler, esneklik sağlar ve koparak dökülmeleri azaltır.
Rectiwa Serum içeriğindeki Procapil, Apigenin Flovonoidi ile saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırır. Biotinoly Tripeptide-1 ile saç yapısındaki kreatin kalitesi arttırılır.
Oleanolic Asit ile saç dökülmesine sebeb ile saç dökülmesine sebeb olan unsurlar kontrol altına alınır ve saç kaybı önlenir.
Zengin Aminoasit bileşimindeki Arginine Aminoasit ile saçı yeniden yapılandırarak, saçın güçlü ve hızlı büyümesineyardımcı olur. Alenine, Histidine, Phenylaline, Sodium PCA ile saçlar nem ve yumuşaklık kazanıp güçlenerek dış etkilere karşı direnç kazanır.

Fiyatı : 89 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar