Ultraproct Pomat

Ultraproct Pomat

ultraproct-kremUltraproct Pomat

Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Ultraproct kremin içerisinde yer alan etken maddeleri Flukortolon kaproat, Flukortolon pivalat ve Sinkokain hidroklorür’dür.Flukortolon etken maddesi kılcal damarların genişlemesinin gerilemesine neden olmakla beraber bir hücre içi ödemleri üzerinde etkili bir kremdir. Bu krem, hemoroid (Basur), makat çatlağı ve rektumun iltihaplanması gibi durumlarda oldukça etkili bir tedavi sağlamaktadır.

Kullanım Şekli
Ultraproct Pomat, doktor nasıl reçete ettiyse ona uyarak kullanılmalıdır. Tedavi sürecinde doktorunuzun talimatlarını gözardı etmemeniz gerekmektedir.

İlacı öncelikle dışkılama işlemi yaptıktan ve bu işlem akabinde anüsü tamamen temizledikten sonra anüs bölgesine uygulayınız. Kreminizi, anüs çevresine yedirerek sürünüz. İlacı meme seklinde dışarı doğru çıkmış basur durumlarında, kalın bir halde meme üzerine sürdükten sonra büyük bir dikkat göstererek parmağınız yardımı ile anüsün içine itiniz.

Yan Etkileri
Pomatın içeridindeki etken maddelerine alerji belirtileri olan kurdeşen, vücudun belli dil , dudak ve yüz gibi belli bölgelerinde şişlik ve nefes alıp vermede güçlük durumlarında ilacın kullanımı durdurulmalı ve acil yardım alınmalıdır. İlacın yukarıda belirtilmemiş daha farklı yan etkileri olabilir.

Satış Fiyatı : 10.10 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar