Vücudunuzu Yenileyin

Vücudunuzu Yenileyin

Sadece Sabredin ve Üç Gün Akşam Yemeği Yerine Bunu Yiyin
Vücut yenilenmesi ve sağlıklı yaşam pek çok insan için bir yaşam tarzıdır. Sağlıklı yaşama alışmış olan insanlar bundan vazgeçemezler. Düzenli beslenme ve spor hayatlarının bir parçası haline gelmektedir zamanlar. Bunu yapamadıkları takdirde insanlar kendilerini rahatsız hissederler.
Kilo vermek pek çok insan için oldukça zordur. Bunun yanında birçok insan kilo vermeyi çokta fazla istemektedir. Çalışma hayatındaki hareketsizlik ve düzensiz beslenmeler ile insanlar normalden fazla kilo alırlar. Zaman içerisinde bu düzensizlik devam ettikçe kilo artışının önüne geçemezler. Bu da insanları oldukça fazla rahatsız etmektedir. Pek çok insan bundan kurtulmak için spor yapmaya bile vakit bulamamaktadır. Piyasada birden fazla zayıflama ürünü mevcuttur. Çoğu kimyasal olan bu ürünler insanları zayıflatır fakat içerisindeki maddeler ile vücuda zararlıdır. Kilo vermek isteyen insanlar bu maddeler yerine doğal besinlere yönelmelidir. Piyasadaki ürünlerin bir çoğu yüksek fiyatlı ürünlerdir. Pek çok insan bütçesine uygun olmadığı için bunları alamazlar.
Birçok vücut yenilenmesini artık insanlar evlerinde de yapabilmektedirler. Bunun için büyük miktarda paralar dökmelerine gerek yoktur. Vücut yenilenmesinde evlerinde bulunan sağlıklı besinler ile gerçekleştirebilirler. Ve bu besinler oldukça uygun fiyatlıdır. Hem sağlıklı hem de uygun olan bu ürünler ile insanlar vücutlarını yenilebilir ve kendilerini normalden dinç ve iyi hissedebilirler.

İnsanlar evlerinde ki malzemelerle hazırlayacakları sebze suyu ile vücut yenilenmesinin yanında hızlıca kilo da verebilirler. Mide rahatsızlıkları olan insanlar içinde tavsiye edilmektedir. Bu hazırlanacak olan sebze suyu ile sindirim sistemindeki yağlarını temizlemekte oldukça kolay olacaktır. Midesinde gastrit ve ülser gibi hastalıklardan şikayetçi olan insanlar için midelerindeki asit oranını düzenleyecek olan bu sebze suyu oldukça yararlı olacaktır.
Karışım için gerekli olan malzemeler
-Üç yaprak beyaz lahana
-½ Taze sıkılmış limon suyu
-½ Havuç
-1/3 pancar
-Göz kararı kadar zeytinyağı
Karışımın hazırlanışı
Havuç, pancar ve lahana doğranır ve bir kadın içerisine alınır. Damak zevkinize göre bu sebzelerin içerisinde çeşitli baharatlar veya yeşillikler eklenebilir. Sebzelerin sularını salması için sıkılmış limon suyu üzerlerine eklenir ve iyice karıştırılır. En son olarak göz kararı zeytinyağı eklenir ve karıştırılır. Oluşan karışım bir miktar kaymadıktan sonra hazırlanan sebze suyu içilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar