Yavaş Uzayan ve İnce Telli Saçlar İçin Hızlı Besleyici Kür

Yavaş Uzayan ve İnce Telli Saçlar İçin Hızlı Besleyici Kür

Yavaş Uzayan ve İnce Telli Saçlar İçin Hızlı Saç Uzatan Besleyici Kür
Günümüzde kullandığımız gerek kimyasal şampuanlar gerekse de saçları şekillendirmek için kullanılan ısı verici araçlar saçların yıpranmasına ve zayıflayarak dökülmesine neden olmaktadır. Zayıflayan saçlar kırılır ve kırılan saçlar uzamakta güçlük çeker. Bu da saçlarda kötü bir görüntüye sebep olur. Saçlara uygulanan kimyasal bakım yağları, kremleri doğal kürler kadar etkili olmamaktadır. Çünkü her türlü kimyasal madde insan vücuduna zarar verir. İşte tüm bu zararlı maddelerden uzak durmak ve saçları daha fazla korumak onlara sağlık, güzellik ve parlaklık sağlamak için sizlere vereceğimiz besleyici ve etkili kürü gönül ferahlığıyla kullanabilirsiniz. Bu mucizevi kürü evde rahatlıkla ve kolayca uygulayabilirsiniz. Evde ki malzemelerle yapıp kolayca uygulayabileceğiniz bu karışımın herhangi bir alerjen durumu söz konusu değilse insan vücuduna hiçbir yan etkisi yoktur.

Saçlarınızı gürleştirmek ve uzatmak için evde kolayca yapıp uygulayabileceğiniz bir formül arıyorsanız bu karışım tam size göre. Bu kürle birlikte saçlarınız kısa bir süre sonra hem hızlıca uzayıp hem de gürleşecektir.

Malzemeler:

  • 1 adet muzun yarısı
  • 1 çorba kaşığı bal
  • 1 adet yumurtanın sadece sarısı

SaçUzatma

Hazırlanışı ve Uygulanışı
1- Öncelikle cam bir kase içine alınan yarım muz, plastik veya tahta bir kaşık ya da bir aparat yardımıyla güzelce ezilir. Muzun kararmasına izin verilmemeli. Ancak muz olabildiğince olgun bir muz olmalı.

2- Daha sonra ezilen muzun içerisine yumurtanın sarısı eklenerek karıştırılır.

3- Elde edilen bu karışımın içine 1 çorba kaşığı balda ilave edilir.

4- Bütün malzemeler eklendikten sonra malzemelerin hepsini homojen bir karışım elde edebilmek için bir çırpma teli ya da mikser yardımıyla iyice karıştırılmalı.

5- Elde edilen ve iyice özleşmiş bu kür daha küçük bir kaseye alınmalı. Daha sonra saçlar küçük parçalara ayrılarak deri üzerine parmak yardımıyla iyice yedirilerek sürülür ve sonrasında saç diplerine güzelce masaj yapılarak yedirilir.

6- İşlem güzel bir şekilde saçlara yedirildikten sonra bir bone yardımıyla saçlar kapatılır ve 2 saat kadar bekletilir. İşlem sonrasında ılık duru bir suyla saç yıkanır. Bu kür haftada 1-2 kez tekrarlanabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Sponsorlu Bağlantılar