• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Doxium Kapsül

Doxium Kapsül

Doxium Kapsül Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır? Doxium, 30 ya da 60 adet kapsül içeren blister ambalajda sunulmaktadır. Ambalaj içerisindeki her bir kapsül içerisinde etkin madde olarak kalsiyum dobesilat içerir. Küçük damarlarda meydana gelen dolaşım bozukluklarında (özellikle diyabet hastalığına bağlı olarak gelişen göz damarlarındaki bozukluklarda), bacaklarda ağrı, kramp ve tembellik ile birlikte seyreden damar dolaşım […]

doxıum-capDoxium Kapsül

Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Doxium, 30 ya da 60 adet kapsül içeren blister ambalajda sunulmaktadır. Ambalaj içerisindeki her bir kapsül içerisinde etkin madde olarak kalsiyum dobesilat içerir.

Küçük damarlarda meydana gelen dolaşım bozukluklarında (özellikle diyabet hastalığına bağlı olarak gelişen göz damarlarındaki bozukluklarda), bacaklarda ağrı, kramp ve tembellik ile birlikte seyreden damar dolaşım bozukluklarında ve bunların yanı sıra hemoroidal bozukluklarda kullanılmaktadır.

Kullanım Şekli
Kapsüller açılmadan, yemek ile beraber 1 ya da 3 kapsül alınmalıdır. Alınacak doz ve tedavi süresi tedavi edilecek hastalığın tür ve derececesine göre doktor tavsiyesi ile belirlenir.

Yan Etkileri
-Mide rahatsızlıkları
-Bulantı,
-İshal,
-Deri, döküntüsü

Gibi yan etkiler gözlenmekle birlikte bunların ilk bölümünde tedavinin terk edilmesine gerek duyulmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

UZMANLAR
  • YORUM