Hünnap Keçiboynuzu Özü Pekmezi

hnnpKAN YAPAR CAN KATAR
Hünnap keçi boynuzu pekmezi içinde ihtiyacınız olan hemen hemen bütün besin değerlerine sahiptir. İçeriğindeki Gallik Asitler,organik asitler, zengin mineral, vitamin ve kalsiyum sayesinde yüzde yüz doğal mucizevi bir besindir.
Kalsiyum bakımından sütten 3 kat daha zengindir.
Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimini destekler.
Kemik erimesi ve kansızlık tedavisine yardımcı olur.
Astım,allerjik ve bronşit tedavisine yardımcı olur.
Gribe karşı vücut direncinin artmasına yardımcı olur.
Sigara kullananlarda güçlü bir balgam söktürdüğü bilinir.
Akciğer ve karaciğer’de biriken toksin maddelerin dışarı atılmasına yardımcı olur.
Güçlü bir antioksidandır,gallik asit içerir.
Vücutta biriken radyasyonun dışarı atılmasına yardımcı olur.
Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.
Diş ve diş etlerinin güçlenmesine yardımcı olur.
Tansiyon problemi tedavisine yardımcı olur.
Cinsel gücü ve sperm sayısını artırdığı bilinmektedir.
Keçiboynuzunda yağ,kafein,gluten ve kolesterol bulunmaz.

Yıllar önce Endüstriyel şeker üretilmeden Anadolu insanı tatlı yemek  veya yiyeceklerini tatlandırmak için bal ve pekmez kullanıyorlardı bu en sağlıklı ve doğal olanıydı.
Keçiboynuzu meyvesinin özü ile elde edilen tadı kokusu güzel bir gıda olmasının yanısıra, insanlar için gerekli hemen hemen bütün minarellerin bulunduğu ve birçok vitamini içeren güçlü bir sağlık kaynağıdır.
Akdeniz bölgesinde tamamen organik yetişmektedir.
Aşılamaya gereksinim duymaz.
Özenle seçilmiş kendiliğinden yetişen meyvedir.
Diğer ürünlere kıyasla kalsiyum mineral ve vitaminler açısından daha zengin daha yüksek meyva özü ile üretilmiş ve hiçbir katkı maddesi içermez.

Keçiboynuzu Özü ( Harnup )
İhtiva ettiği organik asitler, mineral maddeler, zengin vitaminler ve yoğun kalsiyum açısından enerji kaynağı olan keçiboynuzu özü, sağlık açısından da faydalı ve önemli bir gıda maddesidir. Uzun yıllar boyunca varlığını koruyon bu geleneksel ve Doğal Şifa kaynağı,sağlıklı nesiller için insanlığa katkıda bulunmaya devam ediyor.

1 Kg. Keçiboynuzu Özünde
8069 mg Potasyum
698 mg Kalsiyum
565 mg Fosfor
147 mg Sodyum
383 mg Magnezyum
3,54 mg Demir
2,4 mg Bakır
3,2 mg Çinko
3,9 mg Mangan

Gallik Asit İçeriyor!
Keçiboynuzu özünün içerdiği gallik asit insan sağlığı üzerinde çok etkisi olan bir maddedir. Bu maddenin belirtilen bu özelliklerini artıran ve takviye eden keçiboynuzu özünde bulunan promotor maddelerdir.
Gallik Asitin Bazı Özellikleri ve Faydaları Aşağıda Belirtilmiştir.
Ağrı Kesici
Alerjiye Karşı
Astıma Karşı
Bakteri Yok Edici
Bronşite Karşı
Kansere Karşı
Karaciğer Temizleyici
Radikalleri Yok Edici
Bağışıklık Güçlendirici
Mikroplara Karşı
Antiseptik
Nitrozamin Yok Edici

Çocukların Bedensel ve Zihinsel Gelişimini Destekler
İçerdiği vitamin ve minareller, Asitler sayesinde çocukların gelişim sürecine ciddi destek sağlamaktadır. Kalsiyum açısından sütten 3 kat daha zengin olan keçiboynuzu özü; daha sağlam ve hızlı kemik gelişimine yardımcı olmaktadır. Arıca, kemik erimesi problemi ile karşı karşıya kalan yetişkinler içinde kalsiyum zengin olduğundan çok değerli bir besin kaynağıdır.

Tansiyon Problemine Karşı Etkili
Keçiboynuzu özünde kolesterol bulunmaması ayrı bir avantajdır. Kafein ve Theobromine içermediği için de tansiyon problemi olanların rahatlıkla uygulayabilecekleri bir kürdür. Fosfor ve kalsiyum bakımından zengindir. Bu nedenle Osteoporoz rahatsızlı olanlara kalsiyum ihtiyaçlarının karşılanmasında çok iyi bir destekleyicidir.

Sindirim Sistemine Faydaları
İshale karşı mükemmel takviyedir. Kabızlık şikayeti olanların da tüketmesi gereken bir meyvedir. Belirli bir dönem keçiboynuzu özü tüketenler, sindirim sisteminin nasıl harekete geçtiğini ve kabızlık problemlerinin de yavaş yavaş ve düzenli bir şekilde nasıl ortadan kalktığını hayretle görebileceklerdir. Kısaca, hem ishal hem de kabızlık şikayetlerine karşı kullanılır. Yüksek ham selüloz etkisi ile bağırsak rahatsızlıklarına ve gastrite etkilidir. Mide ve bağırsak gazlarını dışarı atarak mide şişkinliğini giderir. Bağırsak kurdu, tenya, solucan gibi bağırsak parazitlerini temizler. Mideyi kuvvetlendirir.

Nefes Darlığı, Alerjik Astım ve Bronşite Faydaları
Keçiboynuzu özünün en önemli özelliği nefes darlığına karşı oldukça etkili olmasıdır. Ayrıca, nefes darlığına karşı etkili lan etken maddesi hemen hemen başka hiçbir bitkide bulunmamaktadır. Bu etken madde aynı zamanda bazı alerjik astım rahatsızlıklarında öylesine etkilidir ki; derhal sonuç almak mümkün olabilemektedir. Ayrıca alerjinin neden olduğu nefes darlığı problemlerinde büyük bir başarıyla uygulanabilir. Kortizon tedavisinden başka çare bulamayan, alerjik nefes darlığı çeken ve yılın belli mevsimlerinde şiddetli öksürük krizleri olduğunu anlatan bir çok insanın, keçiboynuzu özünü kullanmaya başladıktan daha hemen ertesi gün rahatlamaya başladıkları gözlemlenmektedir. Guatr rahatsızlığından dolayı nefes darlığı çekenler de olumlu sonuçlar aldıklarını belirtmişlerdir.

Akciğer Kanserinde
Keçiboynuzu özü, insanlığın korkulu rüyası akciğer kanserini %90 oranında önleme gücüne sahiptir. Özellikle sigara içen insanlarda akciğer kanserine yakalanma riski ne kadar yüksek olduğunu, bu konuyla ilgili hemen her klinik deneyde ortaya konmaktadır. Keçiboynuzu özünün bu koruyucu özelliği Allah’ ın insanlara olan bir lütfudur. Akciğer ödemine karşı keçiboynuzu özünün desteği bulunmaz bir imkandır. Balgam söktürücü gücü ve astıma karşı olan tedavi edici gücü çok fazladır. Sigara içenler keçiboynuzu özüne başladıktan bir iki gün sonra nasıl balgam çıkardıklarını hayretle gözleyeceklerdir.

Sperm Sayısı ve Cinsel Gücü Artırır
Keçiboynuzu özü erkeklerin iktidarsızlığına karşı bir gecelik çözümler yerine, tedavi edici ve de kalıcı çözüm getirmektedir. Besin değerleri çok yüksektir, cinsel hayatı dengelemeye başlar, keçiboynuzu özü aynı zamanda sperm sayısını artıran özelliğe de sahiptir. Aktif sperm sayısı az olan ve az sperm sayısından dolayı çocuğu olmama riski yüksek baba adaylarının kullanmasında büyük fayda vardır.

Ürünü satın alırken yanında tahta kaşığını mutlaka isteyiniz.

Fiyatı : 25 TL
hünnap

pekmez1109 fotoğraf

Sosyal Medyada Paylaşın:

157 yorum

  • Fatoş hanım faydaları sayılmayacak kadar çok kullanıp denemelisiniz, fakat öyle bir kaç gün değil bir süre düzenli kullanın.

 1. Merhaba, ben 2 çocuğuma da her gece yatarken 1’er kaşık yediriyorum. 4. kavanozu bitirdik, ve 1.5 yıldır sadece 1 kez antibiyotik kullandık. çok faydasını gördüm. tavsiye ederim.

  admine sorum şu ; metal kaşıkla verdim hep, içeriğini mi bozuyor ? etkisini azaltır derken ? bozulmasına mı neden oluyor ? bundan sonra tahta kaşığı ile devam edeceğim.

  • Arzu hanım merhaba, metal kaşık ürünün etkisini azalttığı için kesinlikle tahta kaşıkla kullanmalısınız fakat herhangi bir bozulma olmaz.

   • Merhaba bende aldım ve cumartesi sabah kendi kaşığıyla bir ksşık yedim ama yedikten bir süre donra ellerimde parmaklarımda aşırı şişlik ve aşırı kaşıntı oldu..2 gün devam etti sınra dr gittim Değişik olarak Hünnap yediğimi anlattım ondan olabilecrğini söyledi.. Acil iğne yaptılar ve hap verdi ve iyi geldi şükütler oldun… Olabiliyormu bunlar???

 2. Ürün önceden keçi boynuzu özü diye çıkıyordu ve soğuk sıkım yazıyordu.Şimdi ise keçi boynuzu özü ve vitamin takviyesi yazıyor.Soğuk sıkım yazmıyor.2 farklı ürün mü var? Vitamin takviyesi yazdiğı için şimdi kullanırken tereddüt yaşıyoruz.

  • Guzun hanım, Hünnap firmasıyla yaptığımız görüşmelerde ürünün soğuk press olduğu iletilmiştir, sağlık bakanlığının soğuk pres yazısının kaldırılmasını istediği için ürünlerin yeni ambalajda bu şekilde çıktığını ilettiler. Bu tür ürünlerde genel olarak soğuk pres yazısı kaldırılma durumu söz konusuymuş, sağlık bakalığı ile yazışmalar devam ediyormuş eğer iptal olursa tekrardan ürünün üzerine soğuk pres yazısı yazılacakmış.

 3. Antaltada 25 tl oldu
  Biz sabah aksam veriyoruz
  Normal mi
  Yoksa kullanim seklini yazarsaniz sevinirim
  Hayirli günler

  • Eda hanım etkinliğinin azalmaması için tahta kaşığıyla verirseniz daha doğru olacaktır.

 4. Kızım 2 yaşına yeni girdi prematüre ve öksürükten dolayı başladık 2 hafta oldu fakat vucudunun bazı bölgelerinde özelikle belden aşa ve bacakta kızarıklıklar olmaya başladı alerjik bir durum söz konusu olabilirmi ?

  • Evet serkan bey olabilir keçiboynuzunu vermeyi kesip bir cilt hastalıkları doktoruna gitmeniz doğru olacaktır.

 5. Ürününüzü kullanıyoruz. sorum şu olacak.Annem astım ve şeker hastası. ürünü kullandığımda astım rahatsızlığı için rahatliyorum diyor.fakat dediğim gibi şekeride zaman zaman 55 lere kadar düşüyor .tavsiyeniz ne olur. Teşekkurler

  • Bülent bey merhaba, Hünnap Keçiboynuzu özü annenizin astımına iyi gelmiş olabilir fakat şeker hastası olduğu için doktorunuza danışmadan kullanmamanız gerekiyor.

   • iyi günler.keçiboynuzu özünde soğuk presin mümkün olmadığını söylüyür gıda muhendisleri ve uzmanları. kafamız karıştı sizin soğukpres dediğiniz nasıl oluyor peki?.

  • Günde 1 kaşık yeterli mehmet bey fakat ürünü alırken yanında verilen tahta kaşıkla vermeniz gerekiyor metal kaşık kullanmayınız.

 6. Merhaba. Metal kaşık kullanmayın yazıyor her yerde ama nedeni yazmıyor. Neden metal kaşık kullanılmaz?

 7. ben sürüp kaşığıyla ısırıyorum öğün yakalayamiyorom ikizler ac yok fark ediyomuu yeni başladım sürekli hastalar hep soğuk algınlığı tahta kaşıkla zor oluyo ici derin

  • Meral hanım günaydın, 4 yaş’tan itibaren kullanıma uygundur fakat bazı doktorlar daha erkende verebiliyorlar, sizde doktorunuza danışmadan kullanmayınız.

 8. Ben avrupa’da yasiyorum. Nasil ve nerden satin alabilirim acaba. Burda var satiliyor fakat seker katiyorlar. Ozellikle soguk pres olmasi gerekiyor.

  Bilen varmi acaba nerden ve nasil siparis verebilirim?

  • Şener bey merhaba, avrupada satışı olup olmadığına dair bir bilgimiz yok fakat arama motorları üzerinden araştırabilirseniz belki bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca avrupada soğuk pres satılmıyormu ?

 9. Ben de faranjit vardi bogazim tikali nefes alamiyordum oksuremedim,sonra hunnap keci boynuzu ozunu kullandim allahin izniyle ertei gun tum sikayetim bitti ve cok kuvvetli bir sekilde bolca balgam atiyorum vucutta biriken sigara kalintilari cikiyor,daha rahat yatiyorum ve daha iyi nefes aliyorum herkese siddetle tavsiye ediyorum

 10. Selamlar, , antidepresan(anafranil ve atarax) kullanıyorum birlikte tuketilmesinde bir sakinca varmı? Cevaplarsaniz sevinirim

 11. 3 gündür kullanıyorum. Bütün vücudunda kaşıntı başladı. Gözüm, kulağımın içi tüm tenim. Yan etkileri neler, neden?

 12. Bnde kullaniyorum göğüs bolgemde sgrilar doktora gityim bircok sma hic bir seyin yok diyolar bnde keci boynuzu özü aldim iyi gelirmi sigarada kullaniyorum sirtima falan sancilar saplaniyor iyi gelirmi acaba yardimci olurmusunuz lutfen artik biktim bu agrilardan

  • iyi gelir ilk kez kullandığımda bile sigaradan dolayı ağrıyan göğüs ağrılarımı geçirdi.

 13. Ilk defa denedım fıncan bardak ıle denedım olur mu…
  Sperm cogalması ne yaprım yardım

 14. bende sprem sayısını artmak için kullanıyorum faydasını cok gördum sizede tavsiye ederim buarada tahta kaşıkla yemenizi öneririm saygılarımla

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

UZMANLAR
 • YORUM