• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Magnesie Calcinee Toz

Magnesie Calcinee Toz

Magnesie Calcinee Toz Endikasyonları Kabızlık ve asit giderici bir ilaçtır, vücuttaki mide asidini azaltır ve bağırsaklardaki suyun artmasına sebep olarak dışkı yapmayı kolay hale getirir. Mide ekşimesi ve ara sıra görülen kabızlık sorununda kullanılır. Normal dozunda alındığında laksatif etkisi hafif olmaktadır bu sebebten dolayı hemoroid şikayetlerinde, gebelerde, kalp hastalığı şikayeti olanlarda ve konstipasyondan ( kabızlıktan ) […]

magnesie-calcineeMagnesie Calcinee Toz

Endikasyonları
Kabızlık ve asit giderici bir ilaçtır, vücuttaki mide asidini azaltır ve bağırsaklardaki suyun artmasına sebep olarak dışkı yapmayı kolay hale getirir. Mide ekşimesi ve ara sıra görülen kabızlık sorununda kullanılır.
Normal dozunda alındığında laksatif etkisi hafif olmaktadır bu sebebten dolayı hemoroid şikayetlerinde, gebelerde, kalp hastalığı şikayeti olanlarda ve konstipasyondan ( kabızlıktan ) şikayetçi olan yaşlı hastalarda güvenle kullanılır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler
Şiddetli karın ağrısı, bulantı, kusma gibi apandisit semptomlarında ve şiddetli böbrek hastalıklarında kullanılmamalıdır.
Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza müracaat ediniz.

Kullanım Şekli
Mide asidi için 0.5–1 g (yarım ölçek)
Hazımsızlık ve şişkinlik durumunda 2–3 gr. (1 ölçek)
Müshil olarak 8–10 gr. (3 ölçek)
Gece yatmadan önce yarım bardak su içerisinde eritilip alınması tavsiye edilir.

Fiyatı : 6.10 TL

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

UZMANLAR
  • YORUM