• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Proctolog Krem

Proctolog Krem

Proctolog Krem Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır? Proctolog krem 30 gramlık aluminyum tüpler içerisinde takdim edilmektedir. Etken madde olarak içerisinde Ruskogenin ve Trimebutin yer almaktadır. Makat bölgesinde meydana gelen hemoroid (basur), çatlak ve iltihaplı hastalıklarda ve ağrı, kaşıntı ve şişkinlik hissi gibi belirtilerle seyreden anal bölgenin diğer hastalıklarında kullanılır. Kullanım Şekli Proctolog krem genellikle, günde […]

proctolog-kremProctolog Krem

Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Proctolog krem 30 gramlık aluminyum tüpler içerisinde takdim edilmektedir. Etken madde olarak içerisinde Ruskogenin ve Trimebutin yer almaktadır.

Makat bölgesinde meydana gelen hemoroid (basur), çatlak ve iltihaplı hastalıklarda ve ağrı, kaşıntı ve şişkinlik hissi gibi belirtilerle seyreden anal bölgenin diğer hastalıklarında kullanılır.

Kullanım Şekli
Proctolog krem genellikle, günde bir ya da iki kez makat bölgesine uygulanır. Bu krem, makat bölgesine kullanım için uygun olmaktadır

Yan Etkileri
Kullanılan bütün ilaçlar gibi, Proctolog kreminde içeriğinde yer alan maddelere duyarlı olan kişilerde yan etkiler kendini gösterebilir. Proctolog krem kullanımı ile duyarlılık reaksiyonu gelişmesi durumunda, tedavi kesilmeli ve hastaya en uygun tedavi uygulanmalıdır. Kremin uzun bir süre kullanılması durumunda sistemik toksik tesirler görülebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

UZMANLAR
  • YORUM