• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Venoruton Fort Tablet

Venoruton Fort Tablet

Venoruton Fort Tablet Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır? Okserutinler kapiler damar duvarını etkileyerek kapillerin direncinin artmasını sağlayarak permeabilitesini düzenlemeye yardımcı olur. Varise bağlı olarak oluşan ağrı ve ödem; gebelik döneminde görülen varis ve hemoroidler; ödem ve kronik venöz yetersizliğin diğer semptomları, post-trombotik sendrom, trofik bozukluklar ve variköz dermatitler, variköz ülserler; varislerin elastik bandajla ve cerrahi […]

venoruton-capVenoruton Fort Tablet

Nedir ve Hangi Durumlarda Kullanılır?
Okserutinler kapiler damar duvarını etkileyerek kapillerin direncinin artmasını sağlayarak permeabilitesini düzenlemeye yardımcı olur. Varise bağlı olarak oluşan ağrı ve ödem; gebelik döneminde görülen varis ve hemoroidler; ödem ve kronik venöz yetersizliğin diğer

semptomları, post-trombotik sendrom, trofik bozukluklar ve variköz dermatitler, variköz ülserler; varislerin elastik bandajla ve cerrahi yöntem ile tedavisine yardımcı bir tedavi yöntemi olarak; hemoroid komplikasyonları ve diyabetik retinopatide, retinal mikrovasküler hiperpermeabilitenin en aza indirilmesi için diyabetik kontrole adjuvan olarak kullanılmaktadır.

Kullanım Şekli:
Venoruton Fort Tablet ‘ in günlük alınması gereken doz yemeklerle beraber 2-3 kapsüldür. Dozun miktarı bireyin ihtiyacına göre belirlenir.

Yan Etkileri
-Nadir olarak deride döküntüler
-Minör gastrointestinal bozukluklar,
-Baş ağrısı
-Kızarma

Gibi şikayetler hafif yan etkiler kaydedilmiştir. Gözlenen bu belirtiler tedavinin kesilmesi ile birlikte kısa sürede kaybolur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİRDE BUNLARA BAKIN

UZMANLAR
  • YORUM